Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 094 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Rex London
Tácky v súprave
2 ks, keramické, modré, 9x9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Lobelia
2 ks, keramické, modré/béžové, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Hrnček Fika
330 ml, porcelánový, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Hrnček
280 ml, sklenený, v horčicovej farbe
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Súprava na whisky Auclair
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Dakls
Hrnčeky v súprave Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8 €
s kódom
10 € bez kódu
5 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko
Z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Hrnček Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, biely
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Čajová súprava Artisan
Kameninová, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Shaker
Z nehrdzavejúcej ocele, objem 570 ml
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
240 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Brandani
Šálky v súprave Queen
2 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 170 ml
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
250 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nádoby na nápoje v súprave Groces
2 ks, 3,9 l
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Pohár Sileia
220 ml, na víno
Na sklade
Posledné kúsky
8,46 €
s kódom
10,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
RIG-TIG
Kávový mlynček Foodie
Plastový
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Hrnček Favourite
250 ml, porcelánový, zelený
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave
6 ks, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
5,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, biele, 400 ml
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave
4 ks, sklenené, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Shine
So sitkom, kameninová, v lesklej striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Hrnček Verde
430 ml, sklenený, zelený
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanierik Cyril
Vínovočervený/slonovinový, ø 15,5 cm
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Okayama
310 ml, keramický, biely/modrý
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 90 ml
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
430 ml, na pivo
Na sklade
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Silex
300 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Tropical
6 ks, 400 ml, z akrylu
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
7,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Poháre v súprave Eden
6 ks, 190 ml, na sekt
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
6,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, modrá, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár Abeille
320 ml, na whisky
Na sklade
Posledné kúsky
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Tulip
2 ks, sklenené, na cappuccino/dvojstenné, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 15,5 cm
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Basic White
Porcelánový, biely, ø 14,5 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, tyrkysovomodrá, 250 ml
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Kanvica na čaj Luma
930 ml, so sitkom, sklenená, sivá
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 16,5 cm
Na sklade
7,68 €
s kódom
9,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, čierny, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanierik Barista
Porcelánový, biely, ø 16,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,08 €
s kódom
7,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Poháre v súprave Beaufort
4 ks
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
4,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanierik Artisan
Zelený, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, krémovobiela, 210 ml
(1)
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 40 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
40 ks, kameninové, na espresso, 100 ml
Na sklade
Posledný kúsok
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
23
Načítať viac