Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 094 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Hermia
Poháre v súprave Nova
18 ks
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Metlička na matchu
V prírodnej farbe, bambusová
(3)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
noo.ma
Tácky v súprave Plama
4 ks, kovové, v striebornej farbe, 10x10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24 €
s kódom
30 € bez kódu
7,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 315 ml, na koktail
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
10,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Džbán Kusintha
Sklenený, 1,2 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, sklenený, sivý/v zlatej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Cooksmart ®
Tácky v súprave Hummingbirds
4 ks, korkové, sivé, 10x10 cm
(3)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
French press Akeala
Objem 350 ml, sklenený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Vývrtka Hédoniste
Z nehrdzavejúcej ocele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Cherish
325 ml, keramický, svetlomodrý
(4)
Na sklade
14,68 €
s kódom
18,35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Linora
3 ks, 450 ml, keramické, oranžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
19,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 500 ml
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Poháre v súprave Brinley
4 ks, 350 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Karafa Grand Cru Nouveau
1 l, sklenená, sivá
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,58 €
s kódom
38,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Molly
3 ks, 400 ml, kameninové, biele/modré
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
15,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Green/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, zelená, 70 ml
(2)
Na sklade
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Salt&Pepper
Poháre v súprave Flora
4 ks, 300 ml
(2)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
7,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bredemeijer
Čajová súprava Umea
Keramická, béžová, objem kanvice 500 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Kanvica na čaj Xilin
1,25 l, so sitkom, z liatiny, vínovočervená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 250 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, sivobéžové, 360 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Hrnčeky v súprave Liv
2 ks, 270 ml, sklenené, dvojstenné, zelené
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Poháre v súprave Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 380 ml, na víno
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Čajová súprava Louka
Porcelánová, biela/fialová, objem hrnčekov 280 ml, objem kanvice 400 ml
(2)
Na sklade
15,99 €
s kódom
19,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Lily
2 ks, 320 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Mocha Mousse 17-1230
Porcelánová, na cappuccino, svetlohnedá, 175 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Wyatt
Keramický, tmavohnedý, 2 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Hezha
Keramická, na cappuccino, zelená, 260 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bredemeijer
Súprava filtrov na čaj s odmerkou
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Sara
5 ks, porcelánové, 200 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,47 €
s kódom
28,09 € bez kódu
5,62 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, ružový
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Tone
560 ml, keramický, krémovobiely
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Peach Fuzz 13-1023
Porcelánová, na espresso, broskyňová, 120 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,82 €
s kódom
16,02 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Ladelle
Šejker s príslušenstvom Aurora
Z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hrnček Ginnie
350 ml, kameninový, krémovobiely
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Jatoba
450 ml, keramický, hnedý
(2)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Lilya
335 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Poháre v súprave
6 ks, 300 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Soho
350 ml, so sitkom, sklenený
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,90 €
s kódom
24,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Torino
2 ks, 60 ml, štamperlík
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Carbon
2 ks, 80 ml, sklenené, na espresso
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
12,63 €
s kódom
15,79 € bez kódu
7,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 520 ml
(2)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Troquet
4 ks, 100 ml, na whisky
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
8,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Amo
2 ks, 350 ml, sklenené, dvojstenné/na latte
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,58 €
s kódom
20,72 € bez kódu
10,36 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
23
Načítať viac