Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Kitchen Craft
Chemex s filtrom La Cafetiere
Sklenený
(15)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Dark Blue 289
475 ml, porcelánový, tmavomodrý
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
17,89 €
s kódom
22,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Bambum
Kanvica na čaj Vogue
900 ml, so sitkom, sklenená, biela/hnedá
(23)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kanvica na čaj Pixie
825 ml, keramická, zelená
(16)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Hrnček Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, biely
(8)
Na sklade
26,02 €
s kódom
32,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Mojave
360 ml, keramický, na latte, sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Safie
300 ml, keramický, na cappuccino/na latte, ružový
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Heikki
240 ml, keramický, biely/modrý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Geo
2 ks, 330 ml, sklenené, na cappuccino/dvojstenné
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Hrnček Lo schiaccianoci
400 ml, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Red 2035
375 ml, porcelánový, červený
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Orion
Vínne príslušenstvo
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Džbán Patrizia
Keramický, biely/modrý, 2 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
31,62 €
s kódom
39,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v tmavo prírodnej farbe, ø 10 cm
(7)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Alentejo
Keramická, tyrkysovomodrá, 220 ml
(7)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Bolla
2 ks, 400 ml, sklenené
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 230 ml, na víno
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, ružový
(13)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Metaltex
Otvárač na konzervy
Z nehrdzavejúcej ocele
(15)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 650 ml, na koktail
(8)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Páková vývrtka BarWise
Plastová
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vialli Design
Hrnček Geo
450 ml, sklenený, na latte
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 130 ml
(8)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
280 ml, keramický, sivý/hnedý
(8)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rosendahl
Poháre v súprave Premium
2 ks, 600 ml, na pivo
(8)
Na sklade
18,33 €
s kódom
22,91 € bez kódu
11,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Hrnček Cool Gray 9
375 ml, porcelánový, sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Ombre
Keramická, na cappuccino, biela/čierna, 300 ml
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Nádoba na nápoje Savita
4,8 l
(10)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Šálka Blue 2150
Porcelánová, na espresso, modrá, 120 ml
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
11,99 €
s kódom
14,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Dakls
Hrnček Frosty Flakes
410 ml, sklenený
(13)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
La Rochére
Poháre v súprave Abeille
4 ks, 260 ml
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
14,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Šálka Xmas Tree
Porcelánová, s tanierikom, biela, 110 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Black 419
475 ml, porcelánový, čierny
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,89 €
s kódom
22,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, na espresso, biela, 100 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 100 ml
(6)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Green Gate
Odkladacia miska na čajové vrecko
Biela/ružová, keramická
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Hrnček Poterie
380 ml, keramický, v tehlovej farbe/béžový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Sferico
2 ks, sklenené, na espresso/dvojstenné, 70 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Hrnčeky v súprave Tulip
2 ks, 350 ml, sklenené, na kakao/na latte
(6)
Na sklade
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
9,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kávový mlynček
Z nehrdzavejúcej ocele
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Keops
6 ks, 460 ml
(19)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
2,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Na sklade
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Pantone
Hrnček Light Blue 550
375 ml, porcelánový, svetlomodrý
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+14
+15
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, porcelánové, na espresso/s tanierikom, biele, 90 ml
(13)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
9,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Tácky v súprave
6 ks, so stojanom, ratanové, v svetlo prírodnej farbe, ø 10 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
5,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Hrnček Gastro Grey/Cream
190 ml, keramický, sivý/béžový
(8)
Na sklade
7,53 €
s kódom
9,41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Sorgun
6 ks, 400 ml, na pivo
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
2,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
23
Načítať viac