Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Riad na nápoje so zľavovým kódom
Poháre a poháriky
Džbány a karafy
Čaj a káva
Príslušenstvo k nápojom
Hrnčeky a šálky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Typ ponuky
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 095 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Frankie
Keramická, s tanierikom/na latte, čiern-obiela, 300 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, svetlomodrý
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Taormina
Keramická, s tanierikom, modrá/tyrkysovomodrá, 200 ml
(5)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Camilla
2 ks, 430 ml, keramické, krémovobiele
(1)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Džbán Tropical
Plastový, modrý, 2 l
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Poháre v súprave Tokyo
6 ks, 350 ml
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
1,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Hrnček Muggies
430 ml, kameninový, modrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 250 ml, na koktail
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Šálky v súprave Viola
4 ks, kameninové, sivobéžové, 360 ml
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
7,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 300 ml, na víno
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leopold Vienna
Termofľaša Cold Brew Moshi
Na sklade
Posledný kúsok
19,74 €
s kódom
24,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Hrnček Coco
470 ml, z kostného porcelánu, žltý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Vialli Design
Kanvica na čaj Diva
1,5 l, so sitkom, sklenená
(10)
Na sklade
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, tmavomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Poháre v súprave Mikkeller
2 ks, 400 ml, na pivo
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Balvi
Dekantér Poison
1 l
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
29,73 €
s kódom
37,16 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Polly
2 ks, 350 ml, keramické, svetložlté/svetlomodré
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 60 ml, štamperlík
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, modrá, 90 ml
(22)
Na sklade
11,16 €
s kódom
13,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Ladelle
Súprava na whisky Jaxon
1,28 l
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Hrnček Pixie
350 ml, keramický, na latte, zelený
(33)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanierik Grespresso
Kameninový, červený
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bredemeijer
Škatuľka na čaj
Drevená, hnedá
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Luna
4 ks, 400 ml, keramické, modré/krémovobiele
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
14,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Stripe
4 ks, 450 ml
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Čajové príslušenstvo The Essentials Tea Tools
Fialové
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 90 ml
(20)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
1,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Hrnček Cherry
400 ml, svetloružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Ladelle
Poháre v súprave Flynn
4 ks, 405 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
10,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Šálka Gastro Dark Blue/Black
Keramická, na espresso/s tanierikom, čierna/modrá, 70 ml
(1)
Na sklade
16,40 €
s kódom
20,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Latina
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, béžová, 220 ml
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Palermo
4 ks, 350 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
10,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Džbán s vekom
Sklenený, 1,5 l
(34)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Lyngby Glas
Karafa Palermo
1,5 l, sklenená
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Lyngby Glas
Poháre v súprave Juvel
6 ks, 290 ml, na whisky
(16)
Na sklade
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
4,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na latte, hnedá, 300 ml
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Hrnček Paula
410 ml, keramický, modrý
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na espresso, 150 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
7,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sass & Belle
Tácka Fox
Drevená, hnedá, 9x10 cm
(19)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Provence
6 ks, 160 ml
(14)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
1,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Shaker Cocktail
Sklenený, objem 385 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
18,12 €
s kódom
22,65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Poháre v súprave Picardie
6 ks, 130 ml
(18)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
1,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Šálka Latina
Keramická, na cappuccino/s tanierikom, fialová, 220 ml
(3)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Brisa
440 ml, keramický, biely/svetlomodrý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Šálky v súprave
2 ks, keramické, na cappuccino/s tanierikom, tmavomodré, 210 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Hrnčeky v súprave Maricala
2 ks, 300 ml, keramické, čierne/béžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Hrnček Grespresso
380 ml, kameninový, svetloružový
(716)
Na sklade
11,84 €
s kódom
14,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Objem (3)
1
2
3
4
5
...
23
Načítať viac