Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie · Hendi
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Filtre
1
Na sklade
Novinky
Premium
Akcie a zľavy
Farba
Materiál
Súprava
Cena
+ Ďalšie (3)
Hendi
16 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
súprava 6 ks
Obľúbené
Hendi
Dlhé lyžičky v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(21)
Na sklade
7,73 €
1,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Dezertné vidličky v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
8,11 €
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Dezertné vidličky v súprave Kitchen Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(10)
Na sklade
8,30 €
0,69 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Obľúbené
Hendi
Jedálenské vidličky v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(21)
Na sklade
8,33 €
1,39 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Kávové lyžičky v súprave Kitchen Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
8,37 €
0,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Polievkové lyžice v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(15)
Na sklade
8,49 €
1,42 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Dezertné lyžičky v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(14)
Na sklade
9,37 €
1,56 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Steakové vidličky v súprave
6 ks, antikoro, čierne/v striebornej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
9,49 €
1,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Dezertné vidličky v súprave Profi Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
10,47 €
0,87 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Kávové lyžičky v súprave Profi Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,10 €
0,93 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Steakové nože v súprave
6 ks, antikoro, čierne/v striebornej farbe
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
11,15 €
1,86 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Čajové lyžičky v súprave Profi Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
11,41 €
0,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 12 ks
Hendi
Lyžičky na zmrzlinu v súprave Profi Line
12 ks, antikoro, v striebornej farbe
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,12 €
1,01 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Jedálenské nože v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,69 €
2,28 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 6 ks
Hendi
Steakové nože v súprave Profi Line
6 ks, antikoro, v striebornej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,27 €
2,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
Hendi
Podnos s vekom
30x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
19,39 €
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Hendi
1
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie