Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie · ONA
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Materiál
Súprava
Cena
+ Ďalšie (4)
ONA
75 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
ONA
Kávové lyžičky v súprave Tilly
Pre 6 osôb, 6 ks, sklenené
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
2,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na dip, kameninové, béžové, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Na sklade
9,60 €
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na dip, kameninové, ružové, 110 ml, ø 9,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,60 €
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na dip, kameninové, žlté, 110 ml, ø 9,5 cm
(1)
Na sklade
9,60 €
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, jantárové
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, modré
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, zelené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, žlté
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, oranžová/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, zelená/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, zelená/oranžová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na šalát, kameninová, ružová, 120 ml, ø 11 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na dip, kameninová, vínovočervená, 260 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, žlté
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, béžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Stojančeky na vajíčka v súprave Billie
2 ks, kameninové, ružové
(1)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, zelená/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, čierna/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, vínovočervená, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, ružové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, žlté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, oranžová/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, ružová, 670 ml, ø 14 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, oranžový/fialový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/fialový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený/oranžový
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Fika
Servírovací, porcelánový, béžový
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tácka Fika
9x20 cm, porcelánová
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, ružový
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Ø 27 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Ø 27 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Servírovací, kameninový, žltý
(1)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Miska Fika
Na polievku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínovočervená, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Duna
Ø 22 cm, kameninový, vínovočervený
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
1
2
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie