Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 387 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Mariko
Na ovocie/na šalát, sklenená, svetloružová, ø 31 cm, objem 2 l
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Hezha
Na šalát, keramická, zelená, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In The Meadow
Keramická, krémovobiela, ø 25,5 cm, objem 1,9 l
(1)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Hezha
Na šalát, keramická, modrá, ø 28 cm, objem 3,35 l
(1)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Misky v súprave Terra Vira
4 ks, na polievku/ramen, kameninové, béžové, 1 l, ø 17 cm
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Hlboký , ø 24,5 cm, kameninový, modrý/béžový
(1)
Na sklade
14,40 €
s kódom
18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa In The Meadow
Keramická, svetložltá, ø 24 cm, objem 1,1 l
(1)
Na sklade
23,54 €
s kódom
29,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave In The Meadow
4 ks, na polievku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
22,34 €
s kódom
27,93 € bez kódu
6,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Patrizia
4 ks, servírovacie, kameninové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Tácka Fika
10x28,5 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mason Cash
Misa Home to Roost
Keramická, oranžová, ø 24 cm, objem 2 l
(1)
Na sklade
29,85 €
s kódom
37,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Nádobka na maslo Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 14,5x20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Taniere v súprave Viola
4 ks, ø 27 cm, kameninové, béžové
(1)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
13,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Kanvička na mlieko Grespresso
200 ml, kameninová, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, kameninové, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detský hrnček Nini
110 ml, keramický, hnedý
(1)
Na sklade
9,45 €
s kódom
11,81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, ružové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Milton
4 ks, kameninové, modré/oranžové, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Grespresso
Dezertný, ø 13 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Squito
13x24 cm, porcelánová
(1)
Na sklade
8,64 €
s kódom
10,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Retro
Ø 27,5 cm, porcelánový, biely/modrý
(1)
Na sklade
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
ONA
Tanier Billie
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, béžový
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Servírovací, ø 28 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/ramen, kameninová, zelená/čierna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Colorine
155 ml, keramický
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Príbor Shape
Pre 6 osôb, 24 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misa Ginnie
Servírovacia, keramická, biela, objem 110 ml
(1)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Príbor Lite
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Podložka pod hrniec Nautilus
Silikónová, 15x16,5 cm
(1)
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Retro
Hlboký , ø 23,5 cm, porcelánový, biely/modrý
(1)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, šalviová zelená, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Vila
Na polievku, kameninová, červená/biela, 770 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
11,86 €
s kódom
14,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Cukornička Sugar
Keramická, čierna, objem 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cestovné príbory v súprave Mimo
Pre 1 osobu, 6 ks, antikoro, v ružovo zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Nara
Ramen, kameninová, tmavomodrá, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Miska Hungry Bird
Servírovacia, keramická, žltá/biela, 250 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
22,43 €
s kódom
28,04 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Naive
Dezertný, ø 17 cm, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, biele, 750 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojančeky na vajíčka v súprave Willa
2 ks, kameninové, modré/ružové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Florist
2 ks, na dip, kameninové, červené, 95 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Ø 27 cm, kameninový, červený/biely
(1)
Na sklade
13,09 €
s kódom
16,36 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Routemaster Bus
Plastový, červený/tyrkysovomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Orion
Nádobka na maslo
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, 12x19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Kanvička na mlieko Squito
230 ml, porcelánová, biela
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,96 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Cukornička Squito
Porcelánová, biela, objem 350 ml
(1)
Na sklade
8,96 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, ružové, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tácka Gastro Green/Black
25x36 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
10
11
12
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie