Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere
...
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ tanierov
Inštrukcie
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
288 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Gran Gala
Dezertný, ø 21 cm, porcelánový, biely
(64)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Serendipity
Ø 27,5 cm, kameninový, hnedý
(63)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Nova
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, zelený/modrý/tyrkysovomodrý
(67)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Gran Gala
Hlboký , ø 22 cm, porcelánový, biely
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Alentejo
Ø 27 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(50)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Tanier Serendipity
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, hnedý
(44)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, kameninový, zelený
(24)
Na sklade
11,34 €
s kódom
14,17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Tanier Bea
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, hnedý
(25)
Na sklade
14,52 €
s kódom
18,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, biely
(29)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Tanier Roda
Ø 28 cm, kameninový, čierny
(22)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Alentejo
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(14)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Dezertný, kameninový, zelený/čierny
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, biely
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,91 €
s kódom
12,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Black/Amber
Ø 27 cm, kameninový, čierny/jantárový
(13)
Na sklade
21,49 €
s kódom
26,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 22 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Grey/Light Pink
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, ružový/sivý
(11)
Na sklade
9,49 €
s kódom
11,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Cristal
Ø 28 cm, kameninový, sivý
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, zelený
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Black/Purple
Ø 27 cm, kameninový, čierny/fialový
(11)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Patrizia
3 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, žlté/modré/ružové
(17)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Bea
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, sivý
(12)
Na sklade
25,22 €
s kódom
31,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Grey/Light Pink
Ø 27 cm, kameninový, ružový/sivý
(12)
Na sklade
15,62 €
s kódom
19,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Dezertný, kameninový, biely/modrý
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Servírovací, kameninový, zelený/čierny
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Hlboký , ø 21,5 cm, kameninový, modrý/tyrkysovomodrý
(9)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Ø 27 cm, kameninový, modrý/tyrkysovomodrý
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Yule
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, krémovobiele
(9)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Green/Black
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, zelený/čierny
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, modrý
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Taniere v súprave Karine
4 ks, ø 25 cm, kameninové, zelené/fialové/sivé
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Ø 28 cm, kameninový, čierny/sivý
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Ø 27 cm, porcelánový, biely/zelený/ružový
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, biely
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi
Hlboký , ø 21 cm, porcelánový, biely
(9)
Na sklade
25,26 €
s kódom
31,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 28,5 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(9)
Doručenie od 21. 10. 2026
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Jolly
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové
(7)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Dezertný, ø 17 cm, kameninový, čierny/modrý
(7)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Neri
Ø 23 cm, kameninový, čierny
(7)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 15 cm, porcelánový, biely/modrý
(9)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Hlboký , ø 21,5 cm, kameninový, biely
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Alentejo
Hlboký , ø 23 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Ø 27 cm, kameninový, biely
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier
Servírovací, kameninový, zelený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Riviera
Ø 27 cm, kameninový, svetlozelený
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Yule
2 ks, dezertné, ø 12,5 cm, kameninové
(5)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Poháre a poháriky
Príbory
Prestieranie
Detské taniere a misky
Misky
Obľúbené filtre
Retro taniere
Biele taniere
Porcelánové taniere
Keramické taniere
Hlboké taniere
Jedálenské taniere
Dezertné taniere
Vianočné taniere