Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere
...
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ tanierov
Inštrukcie
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
288 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Green/Black
Ø 27 cm, kameninový, zelený/čierny
(5)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, čierny/sivý
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, oranžový
(5)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MIJ
Tanier Earth & Sky
Dezertný, ø 20 cm, keramický, modrý/hnedý/v prírodnej farbe
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,74 €
s kódom
14,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Tanier
Hlboký , ø 28 cm, porcelánový, biely
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Roda
Hlboký , ø 19 cm, kameninový, biely
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Ø 26 cm, porcelánový, biely/modrý
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Servírovací, ø 34 cm, kameninový, biely
(5)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Cream
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, béžový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Shama
Ø 27 cm, kameninový, biely/tmavomodrý
(4)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Tanier
Servírovací, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Tanier
Servírovací, ø 20 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Dezertný, ø 16 cm, kameninový
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Hlboký , kameninový, biely/modrý
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, modrý
(3)
Na sklade
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, zelený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, tyrkysovomodrý
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, biely/modrý
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier Antonia
Dezertný, ø 15 cm, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, biely/ružový
(3)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Servírovací, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier
Dezertný, ø 15 cm, porcelánový, biely/sivý
(3)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Taniere v súprave Terra Rondo
4 ks, ø 22 cm, kameninové, béžové
(2)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Taniere v súprave Aura Rondo
4 ks, ø 22 cm, kameninové, zelené
(2)
Na sklade
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Poterie
Hlboký , kameninový, hnedý
(2)
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Hezha
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, modrý
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Vila
Ø 27 cm, kameninový, modrý/béžový
(2)
Na sklade
12,61 €
s kódom
15,76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Aquarel
Hlboký , ø 22 cm, kameninový, béžový
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Taniere v súprave Viola
4 ks, ø 21 cm, kameninové, sivobéžové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Fleur
Servírovací, kameninový, modrý/béžový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,46 €
s kódom
31,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Gastro Dark Blue/Black
Hlboký , ø 24 cm, kameninový, čierny/modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
36,72 €
s kódom
45,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Merry-go-round
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Pixie
Ø 28 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Dakls
Tanier Christmas cottage
Servírovací, keramický, červený/biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Pixie
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Taniere v súprave Lily
2 ks, dezertné, ø 16 cm, sklenené, svetloružové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
15,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Shama
Ø 27 cm, kameninový, zelený/hnedý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Servírovací, porcelánový, zelený/slonovinový
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Doren
Ø 25 cm, keramický, vínovočervený
(2)
Na sklade
13,54 €
s kódom
16,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Ø 28 cm, kameninový, biely/modrý
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Taniere v súprave Basic
2 ks, hlboké, modré
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Louka
Servírovací, porcelánový, biely/fialový
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jolly
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, krémovobiely
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Hezha
Dezertný, ø 16 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Orion
Taniere v súprave Statek
6 ks, dezertné, ø 19,5 cm, keramické, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
4,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Poháre a poháriky
Príbory
Prestieranie
Detské taniere a misky
Misky
Obľúbené filtre
Retro taniere
Biele taniere
Porcelánové taniere
Keramické taniere
Hlboké taniere
Jedálenské taniere
Dezertné taniere
Vianočné taniere