Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere
...
Stolový riad a servírovanie
Taniere
Taniere so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Typ tanierov
Inštrukcie
+ Ďalšie (11)
Zľavový kód
288 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Caramella
Servírovací, kameninový, ružový
Doručenie od 21. 10. 2026
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Granny
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, červené
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Ø 23 cm, kameninový, červený
Doručenie od 21. 10. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Caramella
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, ružové
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Yule
2 ks, dezertné, ø 12,5 cm, kameninové
(5)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Dezertný, ø 16 cm, kameninový
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Naive
Dezertný, ø 17 cm, keramický, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Servírovací, ø 28 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Merry-go-round
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Yule
Ø 25,5 cm, kameninový, krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Jolly
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové
(7)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Yule
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, krémovobiele
(9)
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Tanier Manon
Dezertný, ø 21 cm, kameninový, vínovočervený
Doručenie od 23. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Ø 26 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Ø 25 cm, porcelánový, svetlosivý
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Servírovací, ø 32 cm, porcelánový, svetlosivý
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Hlboký , ø 21 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Fika
Ø 25 cm, porcelánový, vínovočervený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Hlboký , ø 25,5 cm, porcelánový, svetlosivý
Doručenie od 23. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Dezertný, ø 18 cm, kameninový, modrý
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Nuance
Hlboký , ø 21 cm, porcelánový, svetlosivý
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Servírovací, ø 32 cm, porcelánový, biely/modrý
Doručenie od 23. 10. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Duo
Ø 26 cm, kameninový, zelený
Doručenie od 23. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Tanier Fika
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, vínovočervený
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Dezertný, ø 16 cm, porcelánový, biely/modrý
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Dezertný, ø 21 cm, porcelánový, biely/modrý
Doručenie od 23. 10. 2026
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Ø 25 cm, porcelánový, biely/modrý
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Tanier Manon
Ø 27,5 cm, kameninový, vínovočervený
Doručenie od 23. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Ø 27 cm, porcelánový, biely/modrý
Doručenie od 23. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, ø 27 cm, kameninový, biely/modrý
Doručenie od 21. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, dezertné, ø 20 cm, kameninové
(1)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, kameninový, biely/modrý
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Eviaya
3 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, ø 25 cm, kameninové
(1)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Serve
Dezertný, ø 17 cm, kovový, v striebornej farbe
Na sklade
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Dezertný, ø 20,5 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Ø 27 cm, porcelánový, biely
(1)
Na sklade
7,36 €
s kódom
9,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Retro
Dezertný, ø 16 cm, porcelánový, biely/modrý
(2)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Ø 27 cm, porcelánový, hnedý
Doručenie od 23. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Hlboký , ø 26 cm, porcelánový, hnedý
Doručenie od 23. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Dezertný, ø 20 cm, porcelánový, biely
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Ovio
Dezertný, ø 21 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
8,96 €
s kódom
11,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Hlboký , ø 21 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Ø 27 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Resto
Hlboký , ø 26 cm, porcelánový, hnedý
Na sklade
Posledné kúsky
15,04 €
s kódom
18,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Retro
Hlboký , ø 23,5 cm, porcelánový, biely/modrý
(1)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
1
2
3
4
5
6
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Poháre a poháriky
Príbory
Prestieranie
Detské taniere a misky
Misky
Obľúbené filtre
Retro taniere
Biele taniere
Porcelánové taniere
Keramické taniere
Hlboké taniere
Jedálenské taniere
Dezertné taniere
Vianočné taniere