Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 379 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Miska Doris
Na polievku, smaltovaná, čierna, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
9,60 €
s kódom
12 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier Dusky Pink
Silikónový, v tehlovej farbe, 19x20,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gense
Príbor Pantry
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tácka Taormina
33x41 cm, kameninová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bahne & CO
Miska Flowers
Na polievku, kameninová, ø 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské lyžičky v súprave Lili
2 ks, plastové/zo silikónu, ružové/tyrkysovomodré, 2x polievková lyžica
Na sklade
Posledné kúsky
8,43 €
s kódom
10,54 € bez kódu
5,27 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský príbor Lili
3 ks, plastový/zo silikónu, modrý, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž
Na sklade
Posledné kúsky
10,81 €
s kódom
13,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Essentials
Servírovacia, porcelánová/drevená, sivá
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Tanier Alhambra
Servírovací, ø 40 cm, kameninový
Na sklade
Posledný kúsok
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Podložky pod hrniec v súprave Xmas
12 ks, keramické, ø 21 cm
(1)
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, biela, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Dezertný, ø 22 cm, kameninový, biely
(14)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,91 €
s kódom
12,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Hlboký , kameninový, biely/modrý
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Dezertný, kameninový, biely/modrý
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, žltá
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detský tanier Bunny
Silikónový, šalviový zelený, 18x23 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier Aslaug
Servírovací, kameninový, biely/sivý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Servírovací, kameninový, biely
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Kindsgut
Detská fľaša Space
Tritanová, ružová, 400 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský desiatový box Aquamarin
Z bioplastu, svetlomodrý
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, vínovočervená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, béžová, ø 28 cm, objem 5 l
(12)
Doručenie od 26. 10. 2026
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Misa Azul
Na šalát, porcelánová, biela/modrá, ø 25,5 cm, objem 1,2 l
Doručenie od 23. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska na vajíčka Fattoria
Kameninová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Boss
Plastová, žltá, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Aslaug
Na šalát, porcelánová, biela/sivá, 500 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Bea
8x35,5 cm, keramická
(19)
Doručenie od 21. 10. 2026
18,91 €
s kódom
23,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detský hrnček Grow with Your Cup
S náustkom, plastový, béžový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, zelená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Detská lyžička
Zo silikónu, oranžová
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, biele, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Bee
Plastová, fialová, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, modrý, 16x25 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Detský hrnček Grow with Your Cup
S náustkom, plastový, svetlomodrý
(2)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Orion
Terina
Na polievku, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26 cm, objem 4,5 l
Doručenie od 22. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Cukornička
Biela, objem 200 ml
(4)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Darling
Plastová, svetlomodrá, ø 11 cm
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
LEGO®
Detská fľaša Rocket
Plastová, modrá, 390 ml
(113)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Kylie
Na polievku, kameninová, biela, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Kindsgut
Detský tanier
Silikónový, sivý, 16x25 cm
(2)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Jolly Christmas
8 ks, papierové
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
1,24 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Tanier Face to Grey
Servírovací, keramický, biely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Meri Meri
Jednorazové tégliky v súprave Construction
8 ks, papierové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Príbor Monroe
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v striebornej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detský príbor
4 ks, plastový, ružový/béžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž/1x čajová lyžička
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 20 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
25
26
27
28
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie