Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Luxusný stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 388 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Ora Gloss
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, červená/modrá, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Dolly
Kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, objem 615 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
24,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Nover
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stolovacia pomôcka Nukha
Drevená, 9x18 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tanier Julnet
Servírovací, ø 27 cm, keramický
Na sklade
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
15x25 cm, kovová
Na sklade
19,16 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
15x25 cm, kovová
Na sklade
Posledné kúsky
19,16 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Rommu
14x30,5 cm, servírovacia, drevená
Na sklade
Posledné kúsky
19,14 €
s kódom
23,92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Tanier Amare
Hlboký , ø 23 cm, kameninový, krémovobiely
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Vegan
Ø 26 cm , porcelánová
(1)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Selma
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave Bistro
6 ks, kompótové/na zmrzlinu, sklenené, 220 ml, ø 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Etažér Harlequin
Sklenený, ø 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Podnos na tortu
Sklenený, ø 32 cm
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chirp
Servírovacia, kameninová, zelená, 60 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Neri
Ø 23 cm, kameninový, čierny
(7)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Paula
Ø 26,5 cm, kameninový, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tácka Bea
8x35,5 cm, keramická
(19)
Doručenie od 21. 10. 2026
18,91 €
s kódom
23,64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, na dip, keramické, čierne, ø 7,5 cm
(9)
Na sklade
18,90 €
s kódom
23,63 € bez kódu
5,91 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, modrý
(3)
Na sklade
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, oranžový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, zelený
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Design Letters
Detský príbor
4 ks, plastový, ružový/béžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička/1x jedálenský nôž/1x čajová lyžička
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Brandani
Príbor
Pre 6 osôb, 6 ks, antikoro, v zlatej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
3,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, objem 750 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Ora Gloss
Hlboký , ø 22 cm, z nového kostného porcelánu, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Podnos Slate
30x40 cm, servírovací, bridlicový
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Taniere v súprave Zunel
3 ks, servírovacie, keramické, béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Creamy
255 ml, keramický, béžový
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Ø 27 cm, porcelánový, vínovočervený/slonovinový
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
-20 % s kódom
S|P Collection
Tanier Cyril
Ø 27 cm, porcelánový, zelený/slonovinový
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Maxima
2 ks, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Yule
2 ks, dezertné, ø 12,5 cm, kameninové
(5)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Jules
Ø 22 cm, kameninový, žltý/biely/čierny
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 900 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, v lososovej farbe, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Tanier Caramella
Servírovací, kameninový, ružový
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 900 ml, ø 20 cm
Na sklade
18,14 €
s kódom
22,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Double Funky
Servírovacia, železná, tmavomodrá, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska Mickey Mouse
Z nehrdzavejúcej ocele, biela, 665 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Green Gate
Tanier Rani
Dezertný, ø 20,5 cm, kameninový, biely/sivý
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Ora Gloss
Ø 26,5 cm, z nového kostného porcelánu, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (2)
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska K-Pop Demon Hunters
Z nehrdzavejúcej ocele, fialová, 665 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, jantárové
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x28 cm, korková
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Colorine
Kameninová, krémovobiela, ø 12 cm, objem 385 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polievku, kameninová, modrá, 700 ml, ø 15 cm
(19)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
13
14
15
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie