Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Luxusný stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 387 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Classic
Na šľahanie, plastová, čierna, ø 11 cm, objem 1,25 l
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Classic
Na šľahanie, plastová, červená, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, oranžový
(5)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela/čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska Harry Potter
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá, 665 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Nara
Ramen, kameninová, tmavomodrá, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, zelené
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Florist
2 ks, na dip, kameninové, červené, 95 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
STOR
Detská termoska Marvel
Z nehrdzavejúcej ocele, čierna, 665 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Tanier Lunar
Hlboký , ø 22,5 cm, kameninový, čierny/béžový
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
ONA
Paličky Tilly
Pre 2 osoby, 4 ks, sklenené, žlté
Doručenie od 23. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misky v súprave Original Cane
4 ks, na polievku, kameninové, biele/béžové, 200 ml, ø 10 cm
(243)
Na sklade
17,78 €
s kódom
22,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské hrnčeky v súprave Kappu
2 ks, silikónové, svetlomodré/svetlohnedé
Na sklade
Posledné kúsky
17,59 €
s kódom
21,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Zilverstad
Detský príbor Miffy
Antikoro, v striebornej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na polievku, porcelánová, biela, 540 ml, ø 12 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maxwell & Williams
Tanier
Hlboký , ø 28 cm, porcelánový, biely
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Summer Bliss
Ø 27 cm, kameninový
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x28 cm, korková
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Periodic Table
Kovová, krémovobiela, 350 ml
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Sharks
Kovová, modrá, 350 ml
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská termoska Butterfly Garden
Kovová, modrá/krémovobiela, 350 ml
(1)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, ø 30 cm, sklenený, modrý
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Detská fľaša Sausage Dog
Cestovná, z nehrdzavejúcej ocele/kovová, svetlomodrá/hnedá, 425 ml
(3)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Tácka Capri
15,5x30 cm, servírovacia
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polievku, kameninová, modrá, 460 ml, ø 13 cm
(76)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(125)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Brisa
Servírovací, kameninový, biely/modrý/v zlatej farbe
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský hrnček Colorine
155 ml, keramický
(1)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Fairies in the Garden
Z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá, 250 ml
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Detská fľaša Prehistoric Land
Z nehrdzavejúcej ocele, svetlomodrá, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Pixie
Ø 28 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, modré/oranžové
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský desiatový box Lili
Silikónový, modrý/oranžový, 1,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledný kúsok
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Detské hrnčeky v súprave Lili
2 ks, silikónové, svetloružové/tyrkysovomodré
Na sklade
Posledné kúsky
16,92 €
s kódom
21,15 € bez kódu
10,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Belor
13x32 cm, keramická
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detský desiatový box Lili
Silikónový, ružový/tyrkysovomodrý, 1,1 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská jedálenská súprava Lili
2 ks, silikónová
Na sklade
Posledné kúsky
16,87 €
s kódom
21,09 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, oranžová/svetloružová, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, zelená/svetloružová, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Tácka In the Forest
15x30 cm, keramická
(150)
Na sklade
16,78 €
s kódom
20,98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Cestovné príbory v súprave Mimo
Pre 1 osobu, 6 ks, antikoro, v ružovo zlatej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Hlboký , ø 21,5 cm, kameninový, biely
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Tanier Taormina
Ø 27 cm, kameninový, biely
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Detský desiatový box Fairy Wonders by Little Dutch
S vidličkou, plastový, biely/ružový, 1,6 l
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
14
15
16
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie