Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Luxusný stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 379 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Hlboký , ø 18,5 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Basic White
Na šalát, porcelánová, biela, 620 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Retro
Na šalát, porcelánová, biela/modrá, 410 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Retro
Hlboký , ø 23,5 cm, porcelánový, biely/modrý
(1)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Retro
Ø 21 cm, porcelánový, biely/modrý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, modrá, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Ora Gloss
Na šalát, z nového kostného porcelánu, biela, 250 ml, ø 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Dakls
Miska Flower Garden
Porcelánová, biela, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetlozelené, 2x polievková lyžica
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Serve
Dezertný, ø 17 cm, kovový, v zlatej farbe
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Detské tréningové paličky Bunny
Drevené, ružové/v prírodnej farbe
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Detské tréningové paličky Panda
Drevené, čierno-biele/v prírodnej farbe
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Cloud
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, sivá, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Miska Bubble
Kompótová/na zmrzlinu, sklenená, 50 ml, ø 7,5 cm
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Stojanček na vajíčko Abeille
Sklenený, biely
(16)
Doručenie od 21. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Stojanček na vajíčko Chicken
Kamenný, béžový
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Orion
Dezertné vidličky v súprave Black
Pre 2 osoby, 2 ks, antikoro, čierne
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Tea Time
Dezertný, ø 15 cm, kameninový, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Little Farm by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetlozelené, 2x polievková lyžica
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Sunshine & Rainbow
2 ks, plastové, béžové, 2x polievková lyžica
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Forest Friends by Little Dutch
2 ks, plastové, svetlomodré, 2x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,66 €
s kódom
8,32 € bez kódu
4,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský príbor Pullo
2 ks, plastový, oranžový, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Doručenie od 19. 10. 2026
6,39 €
s kódom
7,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detský príbor Pullo
2 ks, plastový, v mentolovej farbe, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Doručenie od 19. 10. 2026
6,39 €
s kódom
7,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Príbor KEMP
Pre 1 osobu, 4 ks, antikoro, v striebornej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mepal
Detské lyžičky v súprave Flowers & Butterflies by Little Dutch
2 ks, plastové, biele/svetloružové, 2x polievková lyžica
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Tanier
Servírovací, ø 20 cm, porcelánový, biely
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rotho
Detský desiatový box Memory Kids
Plastový, 1 l
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Latina
Kameninová, tmavofialová, 165 ml, ø 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Príbor
Pre 1 osobu, oceľový, čierny
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko Tea Time
100 ml, keramická, čierna
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Orion
Misa Beige
Na šľahanie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 16 cm, objem 1 l
Na sklade
Posledné kúsky
6,15 €
s kódom
7,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Louka
Na polievku, porcelánová, biela/fialová, 500 ml, ø 12,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Tanier Azul
Dezertný, ø 16 cm, porcelánový, biely/modrý
Doručenie od 23. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (5)
-20 % s kódom
Rex London
Polievková lyžica
Pre 5 osôb, drevená, v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Dezertný, ø 20,5 cm, keramický, fialový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, zelená/sivá, objem 120 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Cukornička Meridian
Kameninová, slonovinová, objem 120 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Stojanček na vajíčko Artisan
Kameninový, zelený
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská jedálenská súprava Forest
4 ks, plastová, 1x polievková lyžica/1x jedálenská vidlička
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Tanier Glaze
Dezertný, ø 20,5 cm, keramický, ružový
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ tanierov (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, zelená/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, zelený/krémovobiely
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, čierna/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Tanier Gravel
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, čierny/krémovobiely
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
BonBistro
Tanier Basic White
Hlboký , ø 23 cm, porcelánový, biely
Doručenie od 23. 10. 2026
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
25
26
27
28
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie