Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Stolový riad a servírovanie so zľavovým kódom
Jedálenské súpravy
Taniere
Misy a misky
Príbory
Ostatné servírovacie pomôcky
Detský riad
Jednorazový riad
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Materiál
Súprava
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
1 381 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Skladací servírovací podnos Mani
34x65 cm, servírovací/do postele, drevený
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Tanier Hammershøi Summer
Dezertný, ø 22 cm, porcelánový, biely
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Maxima
2 ks, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Blaze
Na ovocie, sklenená, ø 31 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Taniere v súprave Merry-go-round
2 ks, dezertné, ø 16 cm, kameninové
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Misa Chef It
Na šľahanie, plastová, béžová, ø 22 cm, objem 3 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
24,80 €
s kódom
31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tanier Pearl
Servírovací, ø 34 cm, kameninový, biely
(5)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Mepal
Detský desiatový box Campus
S vidličkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrý/v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Podnos na tortu Gastro Dark Blue
Keramický, modrý, ø 30 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Kanvička na mlieko Tea Time
100 ml, keramická, čierna
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Retro
Ø 25 cm , porcelánová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,16 €
s kódom
25,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Podnos Brea
Ø 35 cm , servírovací, z morskej trávy
Na sklade
Posledné kúsky
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Vivielle
4 ks, na polievku, kameninové, tmavohnedé, 720 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
26,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Misa Nirela
Na ovocie, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 25,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Summer Bliss
31x45 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Double Funky
Ø 20 cm , kovová
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Pixie
Dezertný, ø 20 cm, kameninový, zelený
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Súprava cukorničky a kanvičky na mlieko Allium
Keramická
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Printworks
Paličky v súprave The Essentials - Ramen Tools
Pre 2 osoby, antikoro/bambusové, modré
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Tanier Maxima
Servírovací, kameninový, biely/modrý
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Etažér Yule
Kameninový, červený, ø 22 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detský hrnček Grow with Your Cup
S náustkom, plastový, svetloružový
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Brandani
Príbor Posate Imperial
Pre 4 osoby, 16 ks, antikoro, v zlatej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská jedálenská súprava Jesse
3 ks
Na sklade
Posledný kúsok
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Podnos na tortu Pearl
Keramický, biely, ø 34 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Snowman
255 ml, na latte, keramický, biely
(113)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Snowman
530 ml, na latte, keramický, biely
(113)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
LEGO®
Detský hrnček Skeleton
255 ml, na latte, keramický, biely
(113)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
15x25 cm, kovová
Na sklade
19,16 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Tácka Animado
15x25 cm, kovová
Na sklade
Posledné kúsky
19,16 €
s kódom
23,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Tanier Grand Cru Cottage
Ø 27 cm, porcelánový, biely
Na sklade
Posledné kúsky
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misa Knossos
Na šalát, drevená, biela, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Taniere v súprave Anniversary
2 ks, ø 25 cm, kameninové
(1)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Podložka pod hrniec Triangles
Silikónová, 14x16 cm
(29)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Tácka Kora
13x32 cm, drevená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, hnedý, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Toppu
Servírovacia, kameninová, hnedá, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
55,99 €
s kódom
69,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, modré, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Stojan na tacos Serve
10x19 cm, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
8 €
s kódom
10 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Misa By Hand
Na ovocie, kameninová, čierna/slonovinová, ø 31,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
119,20 €
s kódom
149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Etažér Toppu
Kameninový, béžový, ø 20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
59,99 €
s kódom
74,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku, kameninová, v tehlovej farbe/béžová, 560 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rex London
Detský príbor Baby Dinos
2 ks, antikoro
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Tanier Kusintha
Servírovací, sklenený, modrý
(3)
Na sklade
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Tácka Serve
18,5x30 cm, z nehrdzavejúcej ocele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Tácka Inka
Ø 20 cm , servírovacia, drevená
Na sklade
43,99 €
s kódom
54,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
13
14
15
...
29
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Poháre a poháriky
Príbory
Utierky
Čaj a káva
Džbány a karafy
Fľaše
Detský riad
Obľúbené filtre
Plastový stolový riad a servírovanie
Liatinový stolový riad a servírovanie