Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Riad na nápoje
Čaj a káva
Hrnčeky a šálky
Šálky
Šálky
...
Hrnčeky a šálky
Šálky
Šálky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Materiál
Typ
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
202 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Candice
2 ks, kameninové, 264 ml
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Granny
2 ks, kameninové, červené, 280 ml
Na sklade
Posledný kúsok
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
18,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Dark Blue 289
Porcelánová, na espresso, tmavomodrá, 120 ml
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálky v súprave Christy
4 ks, kameninové, krémovobiele, 260 ml
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
16,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Pantone
Šálka Black 419
Porcelánová, na espresso, čierna, 120 ml
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Šálka Manon
Kameninová, vínovočervená, 240 ml
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Light Pink 182
Porcelánová, na cappuccino, svetloružová, 175 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,07 €
s kódom
22,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 270 ml
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka Kylie
Keramická, na espresso, biela, 100 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Šálka Azul
Porcelánová, na cappuccino, biela/modrá, 200 ml
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Brandani
Šálky v súprave Queen
2 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 80 ml
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kütahya Porselen
Šálky v súprave Eyes
4 ks, keramické, na espresso/s tanierikom, 90 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, tmavomodrá, 270 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Šálka Duo
Kameninová, na espresso, tmavomodrá, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
8 ks, keramické, na espresso, modré, 210 ml
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
72 €
s kódom
90 € bez kódu
11,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sass & Belle
Šálky v súprave Marlow
2 ks, keramické, na espresso, tmavomodré, 80 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Šálka Winter
Kameninová, krémovobiela, 300 ml
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, na cappuccino/na latte, biela, 300 ml
(6)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Šálka
Porcelánová, na espresso, biela, 100 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Objem (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Resto
Porcelánová, na cappuccino, hnedá, 200 ml
Na sklade
Posledné kúsky
5,76 €
s kódom
7,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Pantone
Šálka Peach Fuzz 13-1023
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 175 ml
(3)
Na sklade
18,79 €
s kódom
23,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Grespresso
Kameninová, na espresso, oranžová, 100 ml
(6)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Lobelia
2 ks, keramické, modré/béžové, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Šálka Pearl
Keramická, s tanierikom, biela, 250 ml
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bredemeijer
Šálky v súprave Xilin
2 ks, z liatiny, vínovočervené, 100 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
8,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/oranžová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, zelená/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Brandani
Šálky v súprave Queen
2 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 170 ml
Na sklade
Posledný kúsok
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Amo
2 ks, sklenené, s tanierikom/dvojstenné, 250 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
10,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Rosalynde
4 ks, keramické, biele, 400 ml
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
22,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Šálky v súprave Ewan
4 ks, kameninové, na cappuccino, 150 ml
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
7,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave
4 ks, sklenené, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Sferico
2 ks, sklenené, na espresso/dvojstenné, 70 ml
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
6,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Brandani
Šálky v súprave Le Primizie
4 ks, z kostného porcelánu, s tanierikom, biele, 90 ml
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
9,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Šálka Cyril
Porcelánová, vínovočervená/slonovinová, 215 ml
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, modrá, 250 ml
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Šálky v súprave Tulip
2 ks, sklenené, na cappuccino/dvojstenné, 350 ml
Na sklade
Posledné kúsky
16,61 €
s kódom
20,76 € bez kódu
10,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, oranžová, 250 ml
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Šálka Colette
Keramická, tyrkysovomodrá, 250 ml
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, s tanierikom, krémovobiela, 210 ml
(1)
Na sklade
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 40 ks
Costa Nova
Šálky v súprave Grespresso
40 ks, kameninové, na espresso, 100 ml
Na sklade
Posledný kúsok
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
6,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Šálka Basic White
Porcelánová, na cappuccino, biela, 200 ml
Na sklade
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Šálka Pacifica
Kameninová, červená, 210 ml
Na sklade
8,80 €
s kódom
11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Šálka Abode
Porcelánová, na cappuccino, tmavomodrá, 250 ml
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duna
Kameninová, vínovočervená, 220 ml
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Šálka Ora Gloss
Z kostného porcelánu, biela, 205 ml
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
ONA
Šálka Duo
Kameninová, oranžová/fialová, 130 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Design Letters
Šálka A-Z
Porcelánová, čierna, 250 ml
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Hrnčeky
Cukorničky
Čajové súpravy
Obľúbené filtre
Porcelánové šálky
Šálky na kávu
Šálky na espresso
Šálky na cappuccino
Šálky s tanierikom