Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie
...
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie so zľavovým kódom
Vianočné dekorácie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Motív
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
463 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(2)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
11,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Heart
3 ks, sklenené, ručne fúkané, 9 cm
(2)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave Heart
3 ks, sklenené, ručne fúkané, 9 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
12,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné gule v súprave
3 ks, sklenené, ručne fúkané, ø 8 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
10,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (4)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
14,5 cm
(1)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Spira
Vianočné ozdoby v súprave Christmasy
10 ks, drevené, 6,5 cm
(4)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
2,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spira
Špička na stromček Star Topper
Drevená, 10 cm
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spira
Špička na stromček Star Topper
Drevená, 9 cm
(2)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Robin Reed
Vianočný cracker Pet Cat
Dĺžka 35 cm
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Spruce
Ø 138 cm, výška 220 cm
(31)
Na sklade
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Pine
Ø 136 cm, výška 220 cm
(11)
Na sklade
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Pine
Ø 120 cm, výška 180 cm
(10)
Na sklade
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Canadian Spruce
Ø 120 cm, výška 180 cm
(13)
Na sklade
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Puloun
So solárnym panelom, vonkajšia, čierna, ø 8,5 cm, výška 14 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave
10 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 6 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Vianočná ozdoba Angel
Textilná, 8 cm
(27)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Decadence Gold
8 ks, dĺžka 30 cm
(22)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
2,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Icecube
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, sivé, 7x7 cm, výška 5,5 cm
(44)
Na sklade
Posledný kúsok
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
8,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave
18 ks, drevené, výška 5 cm
(18)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kähler Design
Vianočné gule v súprave Omaggio
3 ks, porcelánové, ø 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
18 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ego Dekor
Veľkonočné dekorácie v súprave
6 ks
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
5,07 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Adventný kalendár
Látkový, 13x13x77 cm
(1)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ego Dekor
Adventný kalendár
Látkový, 13x13x77 cm
(1)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Marcus
3 ks, drevené, 6,5 cm
(42)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná ozdoba
Textilná, 7 cm
(8)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Ego Dekor
Veľkonočná dekorácia
(42)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Knit
6 ks, textilné, 11 cm
(19)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
1,57 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unlimited Design for kids
Adventná dekorácia House
Z voštinovej dosky, 24,5x4,5x58 cm
(13)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Saul
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, biele, ø 5,5 cm, výška 5,5 cm
(58)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná reťaz
23 cm
(3)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
6
7
8
9
10