Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie
...
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Adventné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné umelé stromčeky
Betlehemy
Vianočné crackery
Vianočné figúrky
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Umiestnenie
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
454 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Candy Cane
Sklenená, 8 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Transport
3 ks, sklenené, 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Plait Bread
Sklenená, 3,5 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba King Penguin
Sklenená, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Vintage
12 ks, sklenené, 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
1,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Bow
Sklenená, 3,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse with Pretzel
Textilná, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Festive Pug
Sklenená, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Pastel de Nata
Sklenená, 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 3 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Martini Cocktail
3 ks, sklenené, 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
5,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse in Snowman Jumper with Fairy Lights
Textilná, 6 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 23,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
3,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
súprava 6 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Yarn Stripe
6 ks, textilné, 12 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mirror Ball
Plastová, 8 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Llama
Sklenená, 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Mouse in Letter Box
Textilná, 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Angel Mouse Playing the Trumpet
Textilná, 6 cm
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sweet As Candy Cane
Sklenená, 1,5 cm
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Polar Bear with Christmas Lights
Textilná, 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sardine
Sklenená, 5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Christmas Lollipop
Sklenená, 2,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Bauble Stripe
12 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
1,03 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Truck
Sklenená, ručne vyrábaná, 12,5 cm
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Gingerbread
Textilná, ručne vyrábaná, 8 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread Couple
2 ks, textilné, ručne vyrábané, 6,5 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Sleeping Fox
Textilná, ručne vyrábaná, 8 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Festive Hare
Sklenená, ručne vyrábaná, 5 cm
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Fairy Mouse with Wand
Textilná, ručne vyrábaná, 10 cm
(4)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Baby Seal
Sklenená, ručne vyrábaná, 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Lobster with Fairy Lights
Textilná, ručne vyrábaná, 14 cm
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Baby Fox
Sklenená, ručne vyrábaná, 6,5 cm
(10)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Vintage Indented
4 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 5,5 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
3,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Woodland Squirrel
Sklenená, ručne vyrábaná, 4,5 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Happy Mushroom
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 6 cm
(16)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 20 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Vianočná figúrka Dunster
Porcelánová, výška 15 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Adventná dekorácia Eldred Little Bear
Plastová, 7x10,5x16,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Vianočné figúrky v súprave
5 ks, drevené, výška 12,5 cm
(2)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
6 ks, textilné, 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
7,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Wen
Ø 41 cm, výška 80 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná ozdoba Bertie
Drevená, 22 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 53 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Cedar
Ø 50 cm, výška 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darryl
3 ks, polyresinové, výška 27 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Bellac
Papierová, 183 cm
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Bertie
6 ks, drevené, ø 3 cm
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
3,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Ikata
6 ks, plastové, 11 cm
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
2,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
10
Načítať viac