Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie
...
Sezónne dekorácie
Vianočné dekorácie
Vianočné dekorácie so zľavovým kódom
Vybrané obľúbené kategórie
Adventné dekorácie
Ozdoby na stromček
Vianočné umelé stromčeky
Betlehemy
Vianočné crackery
Vianočné figúrky
Vianočné závesné ozdoby
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Umiestnenie
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (3)
Zľavový kód
453 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočné ozdoby v súprave Gingerbread
2 ks, keramické, 5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
16,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Spruce
Ø 138 cm, výška 220 cm
(31)
Na sklade
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Nikita
6 ks, drevené, 4,5 cm
(11)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 17 cm, výška 150 cm
(8)
Na sklade
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Umelý vianočný stromček
Ø 100 cm, výška 180 cm
(18)
Na sklade
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Sass & Belle
Vianočné gule v súprave Mushroom Mini
12 ks, sklenené, ručne vyrábané, ø 3 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
1,37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Pine
Ø 136 cm, výška 220 cm
(11)
Na sklade
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Polar Bear Bower
Kartónový
(5)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Hracia figúrka Waltz
Drevená, výška 27 cm
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 20 cm, výška 90 cm
(11)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas Icons
Kartónový
(21)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Alfi LED
Výška 180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Vita
Ø 15 cm, výška 120 cm
(8)
Na sklade
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Adventný kalendár Calvin
6x44x61,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Hracia figúrka Merry Go Round
Polyresinová
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Anton LED
Ø 102 cm, výška 150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Tropea
2 ks, na baterky, vonkajšie, čierne, ø 6 cm, výška 9 cm
(14)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Snowman
Porcelánová, výška 11,5 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Truck
Sklenená, ručne vyrábaná, 12,5 cm
(3)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné gule v súprave Zwirl
2 ks, sklenené, ø 8 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Pine
Ø 120 cm, výška 180 cm
(10)
Na sklade
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Christmas
Kartónový
(30)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Nikita
6 ks, drevené, 4,5 cm
(2)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Decadence Gold
8 ks, dĺžka 30 cm
(22)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
2,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Northern Lights
Kartónový
(5)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Star
6 ks, papierové, ø 30 cm
(4)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
3,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné figúrky v súprave Darren
2 ks, drevené, výška 38 cm
(6)
Na sklade
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
3 ks, textilné, 4 cm
(2)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Cream & Red Stars
8 ks, dĺžka 30 cm
(10)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
2,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Solar
So solárnym panelom, vonkajšia, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Peo
2 ks, textilné, 12 cm
(5)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave M-Twinkle
2 ks, na baterky, biele, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Woodland Squirrel
Sklenená, ručne vyrábaná, 4,5 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Rechargeable
Do nabíjačky, biela, ø 7,5 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, 10 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Romb
Na baterky, ružová, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Dakls
Vianočná ozdoba Angel
Textilná, 8 cm
(27)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille
2 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočné ozdoby v súprave Mirror Disco
6 ks, sklenené, ø 4 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Robin Reed
Vianočné crackery v súprave Ho Ho Ho
6 ks, dĺžka 30 cm
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
2,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Monty
2 ks, textilné, 11,5 cm
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
14,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vánoční stromeček
Umelý vianočný stromček Canadian Spruce
Ø 120 cm, výška 180 cm
(13)
Na sklade
87,20 €
s kódom
109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Cedar
Ø 50 cm, výška 90 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Leaf
Na baterky, hnedá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Swirl
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(9)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Christmas Cabin
Sklenená, ručne vyrábaná, 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
10
Načítať viac