Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie
...
Dekorácie
Sezónne dekorácie
Sezónne dekorácie so zľavovým kódom
Vianočné dekorácie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Cena
Dizajnový štýl
Motív
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
463 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Icicle
6 ks, ø 4 cm
(2)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
0,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Pear Honeycomb
Papierová, ručne vyrábaná, ø 7 cm
(10)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
2 ks, kovové, 12,5 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná reťaz
23 cm
(3)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Casa Selección
Vianočné gule v súprave
12 ks, ø 4 cm
(8)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Vianočná guľa Madison
Sklenená, ø 8 cm
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, 10 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Honeycomb Snowflake
Papierová, ručne vyrábaná, ø 10 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 53 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočné ozdoby v súprave Soldier
3 ks, 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, červená, ø 5 cm, výška 20 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Lecce
2 ks, papierové, ø 20 cm
(4)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Meri Meri
Vianočná girlanda Mery Christmas
Papierová, 122 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Raimo
Polyresinová, 40 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Závesná vianočná dekorácia Ruby
Látková, 53 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček Anton LED
Ø 118 cm, výška 180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Veľkonočná dekorácia
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otilde
3 ks, ø 9,5 cm
Na sklade
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
9,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Vianočné ozdoby v súprave Otta
3 ks, ø 9,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
9,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(5)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočné figúrky v súprave
18 ks, výška 5 cm
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná ozdoba Jannet
20 cm
(2)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba Marron
Sklenená, ø 6 cm
(3)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná ozdoba
Ø 10 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Umelý vianočný stromček Kanada
Ø 78 cm, výška 150 cm
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Umelý vianočný stromček
Vonkajší, ø 138 cm, výška 210 cm
(1)
Na sklade
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Vianočná guľa Ciri
Sklenená, ø 8 cm
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Ego Dekor
Vianočné ozdoby v súprave
3 ks, ø 8,5 cm
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
4,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná guľa
Ø 8 cm
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Vianočná figúrka
Polyresinová, výška 10,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Roger la Borde
Adventný kalendár Brilliant Birds
Kartónový
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 5 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Vianočná figúrka Hammershøi Snowwife
Porcelánová, výška 9 cm
(18)
Doručenie od 19. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Dakls
Vianočné ozdoby v súprave Mitten
2 ks, drevené, 10 cm
(7)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná reťaz Boa
180 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vianočná figúrka Elion
Polyresinová, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Vianočná figúrka Vintage Car
Kovová, výška 8 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Adventný kalendár
Látkový, 13x13x77 cm
(1)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sara Crown
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 25 cm
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Sara
4 ks, na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, sivá, 7,5x7,5 cm, výška 9,5 cm
(16)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme
Na baterky, biela, 9x9 cm, výška 12,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý vianočný stromček Wen
Ø 41 cm, výška 80 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
Na baterky, krémovobiela, ø 10 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Vianočná ozdoba Christmas Cafetiere
Sklenená, ručne vyrábaná, ø 5,5 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Závesná vianočná dekorácia Dopis Pro Ježíška
Drevená, 17 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Dea
Na baterky, ø 8 cm, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
6
7
8
9
10
Načítať viac