Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín · Luxusný · Zľavový kód
Dózy
Desiatové boxy
Skladovanie pečiva
Fľaše a termosky
Tácky
Košíky na ovocie
Maselničky
Chladiace tašky a boxy
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
785 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
PT LIVING
Termokanvica Crown
920 ml, tyrkysovomodrá
(1)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, šalviový zelený
(3)
Na sklade
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Staroružový, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
28,46 €
s kódom
35,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Sivozelený, 6 l, plastový
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Fialový, 6 l, plastový
(2)
Na sklade
28,43 €
s kódom
35,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop Classic Gold
Hnedý, 6 l, plastový
(9)
Na sklade
28,38 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Polarbox
Chladiaci box Pop
Ružový, 6 l, plastový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
28,38 €
s kódom
35,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Compactor
Vákuovacia súprava Flavia
4 ks, plastový, biely
(84)
Na sklade
28,37 €
s kódom
35,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 25x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, vínovočervený
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Termohrnček Singles
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška Vide
Čierna, 5 l
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Lékué
Súprava na prípravu orieškového mlieka Veggie
2 ks, 1 l, plastová
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
27,98 €
s kódom
34,97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
Ø 36 cm , korková
(1)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Dóza Secret Du Potager
Na zemiaky, kovová, sivá
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Potravinové škatuľky v súprave Cirqula
3 ks, šalviové zelené, 350 ml/750 ml/1,2 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,74 €
s kódom
34,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Eau
Ø 32 cm , porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Vila
22x32 cm, kameninová
Na sklade
27,54 €
s kódom
34,42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Holm
Košík na pečivo
Čierny, kovový/látkový, 17x27 cm
(4)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
PT LIVING
Košík na ovocie Wired
Ø 26 cm, kovový, čierny
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Lékué
Set na výrobu kvásku so stierkou
2 ks, 700 ml, sklenený
(16)
Na sklade
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v mentolovej farbe
(4)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,45 €
s kódom
34,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, tmavomodrá
(3)
Doručenie od 15. 10. 2026
27,45 €
s kódom
34,31 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Joseph Joseph
Termofľaša Loop
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
27,34 €
s kódom
34,18 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Black+Blum
Desiatový box Glass Bowl
Sklenený, v striebornej farbe
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
27,22 €
s kódom
34,03 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Premier Housewares
Dózy v súprave Fenwick
3 ks, na potraviny, kamenné
(8)
Doručenie od 29. 10. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Stay-Hot Camp Mug Violet Blossom
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, ružový
(1)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(1)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dózy v súprave Freska
5 ks, na potraviny, v prírodnej farbe
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Cream Gloss
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, krémovobiely
(5)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
PT LIVING
Košík na ovocie Open Grid
Ø 28 cm, kovový, žltý
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Nádoba na kvasenie zeleniny MODROBÍLÁ
2,8 l, keramická
(15)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Pantone
Termohrnček Orange 021
430 ml, z nehrdzavejúcej ocele, oranžový
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Rose Quartz
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetloružový
(10)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Termohrnček Café-To-Go Travel Mug Black 2.0
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, čierny
(24)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Tekla
500 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Tekla
500 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Tekla
500 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Tekla
500 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, ružová
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Tekla
500 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, čierna
Na sklade
Posledné kúsky
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Esschert Design
Ešus
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Pearl
25x34 cm, kameninová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Orion
Chlebník Amalie
Drevený, biely, 28x39 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
WOOOD
Tácka
24x44 cm, drevená
(92)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Sagaform
Súprava na olej a ocot Oval
2 ks, 300 ml, sklenená, v prírodnej farbe
(111)
Na sklade
25,66 €
s kódom
32,07 € bez kódu
16,04 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Hermia
Dózy v súprave
3 ks, na potraviny/na múku/na sypké potraviny, plastové, béžové
Na sklade
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
10,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dózy
Desiatové boxy
Chladiace tašky a boxy
Vákuové dózy