Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín
...
Kuchynské potreby a stolovanie
Skladovanie a prenos potravín
Skladovanie a prenos potravín · Zľavový kód
Dózy
Desiatové boxy
Skladovanie pečiva
Fľaše a termosky
Tácky
Košíky na ovocie
Maselničky
Chladiace tašky a boxy
Zaváranie a fermentovanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
785 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
3 l, na potraviny, plastová, biela
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Chlebník Crust
Kovový, čierny, 29x40 cm
Na sklade
Posledné kúsky
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Prescott
600 ml, na kávu, kovová, v medenej farbe/v bronzovej farbe
(6)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
2,6 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Rex London
Fľaša
500 ml, cestovná, z nehrdzavejúcej ocele, svetlomodrá
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Esschert Design
Zaváracie poháre v súprave
12 ks, 90 ml, sklenené
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
2,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Tácka Capri
15,5x30 cm, servírovacia
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
2 l, na potraviny, plastová
(2)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška Vide
Čierna, 16 l
Na sklade
Posledný kúsok
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termofľaša Tekla
500 ml, so slamkou, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivá
Na sklade
Posledný kúsok
26,40 €
s kódom
33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Esschert Design
Ešus
900 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Dóza
1,7 l, na potraviny, plastová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (8)
-20 % s kódom
Brandani
Tácka Nonna Rosa
30x40 cm, porcelánová
(15)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Odette
20,5x31,5 cm, z kostného porcelánu
Na sklade
Posledný kúsok
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Addis
Potravinová škatuľka Premium Range
Biela/modrá
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tácka Shai
Ø 33 cm , servírovacia, z nehrdzavejúcej ocele
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Termoska
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Woodland
Plastový, modrý
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Dózy v súprave
6 ks, 850 ml, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
7,83 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
iDesign
Dóza
3,2 l, na potraviny, plastová
(3)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 500 ml
(90)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
-20 % s kódom
Rex London
Cestovný hrnček Blue and green Daisy
350 ml, z nehrdzavejúcej ocele, zelený/krémovobiely/tyrkysovomodrý
(3)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Westmark
Termohrnček Viva
400 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Chladiaca taška Woodland
Krémovobiela/tyrkysovomodrá, 3 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Orion
Hrniec na sadlo
1,1 l, keramický
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Termoska Theo
1 l, z nehrdzavejúcej ocele, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
36,32 €
s kódom
45,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detský desiatový box Agnes
Z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
25,46 €
s kódom
31,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Tácky v súprave Knossos
2 ks, 15x46 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Tácka Brisa
17,5x54 cm, kameninová
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Tácka Eau
Ø 32 cm , porcelánová
Na sklade
Posledné kúsky
27,55 €
s kódom
34,44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mepal
Dóza Omnia
2 l, na potraviny, plastová, šalviová zelená
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mepal
Termoska Ellipse
500 ml, na jedlo, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe/šalviová zelená
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
S|P Collection
Tácka Rural
13x30 cm, drevená
(1)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Ploskačka s príslušenstvom
210 ml, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Dóza Tower
Na potraviny, plastová, biela
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
18,77 €
s kódom
23,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Tácka Querco
14,5x22,5 cm, korková
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mepal
Potravinová škatuľka Cirqula
Čierna, 750 ml
(90)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (3)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Dóza Grand Cru
Na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
22,46 €
s kódom
28,08 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
-20 % s kódom
Orion
Tácka
Ø 28 cm , z nehrdzavejúcej ocele
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Brandani
Potravinové škatuľky v súprave Optic
2 ks
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Termokanvica Stay Warm
1 l, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Dóza Tromso
750 ml, na potraviny, sklenená
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (7)
Premium
-20 % s kódom
Sagaform
Chladiaca taška City
Béžová, 9 l
Na sklade
Posledný kúsok
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Black
1,18 l, textilná, čierna
(1)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Rex London
Detský desiatový box Ladybird
3 ks, 3 ks, plastové, červené/v petrolejovej farbe, 600 ml
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Brabantia
Termohrnček Make & Take
500 ml, z nehrdzavejúcej ocele, svetlosivý
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Ego Dekor
Súprava na olej a ocot Authentic
2 ks, 300 ml, sklenená
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
9,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
10
11
12
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dózy
Desiatové boxy
Chladiace tašky a boxy
Vákuové dózy