Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Stojany na kvety
Stojany na kvety
...
Kvety a kvetináče
Stojany na kvety
Stojany na kvety so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Typ
Materiál
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
107 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Plastia
Držiak na kvetináč Siestula
Kovová, 3x16 cm, výška 28 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Držiak na kvetináč Siestula
Kovová, 3x16 cm, výška 28 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
10 ks, z recyklovaného plastu, 2x1 cm, výška 3 cm
(21)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety Pocket
Látkový, 27x3 mm, výška 70 cm
(30)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 2x20,5 cm, výška 18 cm
(421)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč Macramé
Ø 14,5 cm, výška 58 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč Macramé
Ø 19 cm, výška 71 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 8 cm, výška 59,5 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 25x2 cm, výška 19 cm
(205)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 18 cm, výška 8,5 cm
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 22x27 cm, výška 22 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(25)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(135)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x25 cm, výška 20 cm
(12)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 28,5x28,5 cm, výška 8 cm
(97)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor & Outdoor
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 2x35,5 cm, výška 25 cm
(131)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Drevená, 50x50 cm, výška 50 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 29 cm, výška 62 cm
(20)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(49)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč Duo
Kovová, 26x34 cm, výška 19,5 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Drevený, 29x29 cm, výška 8 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 5x20 cm, výška 22 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 25 cm, výška 11 cm
(25)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x35 cm, výška 25 cm
(11)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 24,5x22 cm, výška 58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 5x21 cm, výška 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Podpora rastlín Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Záves na kvetináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Záves na kvetináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Záves na kvetináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 25 cm, výška 19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Záves na kvetináč Macramé
Látkový, ø 13 cm, výška 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Ornament
Kovový, ø 29 cm, výška 6 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Artevasi
Držiaky na kvetináč v sade Hammer Grey
2 ks, kovové, výška 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
15,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč
Kovový, ø 28 cm, výška 6,5 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Drevená, 100x3 cm, výška 100 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Artevasi
Záves na kvetináč Macramé
Látkový, ø 10 cm, výška 120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Ornament
Kovový, ø 34,5 cm, výška 6 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kvetináče
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Pestovanie rastlín
Záhradné rukavice a zástery