Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky · Actona
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Actona
121 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
297,50 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, khaki
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Naomi
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 83,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé, výška sedadla 63 cm
(4)
Na sklade
266,90 €
s kódom
314 € bez kódu
157 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne, výška sedadla 77 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
139 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
271,15 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
243,95 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Ilsa
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
215 €
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, krémovobiela
Doručenie od 2. 11. 2026
146 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 2. 11. 2026
130,90 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavohnedé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
239,70 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
166,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 2. 11. 2026
253,30 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
233,75 €
s kódom
275 € bez kódu
137,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
134 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Benson
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 51,5-60,5 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 29. 10. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, z textílie buklé, tmavosivé
Doručenie od 2. 11. 2026
263,50 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, krémovobiela
(2)
Doručenie od 29. 10. 2026
126 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Laura
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(6)
Na sklade
230,35 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Cosmo
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 47-57 cm
(5)
Na sklade
183,60 €
s kódom
216 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, žltá
(2)
Na sklade
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, tmavosivá
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
109 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
210,80 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, zelená, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(7)
Doručenie od 29. 10. 2026
208,25 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 76 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, sivá, výška sedadla 62 cm
(27)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, z umelej (eko) kože, sivá, výška sedadla 62 cm
(17)
Na sklade
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, čalúnená, zamatová, zelená, výška sedadla 62 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou