Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky · Kave Home
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (7)
Kave Home
237 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Marvin
Otočné, čalúnené, ženilkové, matné, hnedé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Záhradná barová stolička Quinby
Kovová/plastová, béžová, nosnosť 150 kg, šírka 49 cm, hĺbka 49 cm, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
103 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Nina
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 62 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madai
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
379,10 €
s kódom
446 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, khaki
(4)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavosivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
440,30 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, v horčicovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Helda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
372,30 €
s kódom
438 € bez kódu
219 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
195,50 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 53,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 64 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
195,50 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zenda
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 64 cm
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
102 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Doručenie od 14. 12. 2026
124,95 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 53,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
153,85 €
s kódom
181 € bez kódu
90,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
195,50 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 75 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
Premium
Kave Home
Jedálenská stolička Rosie
Béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
217 €
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Romane
V dekore jaseňa, v prírodnej farbe, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavosivá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, svetlohnedá
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
198,05 €
s kódom
233 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
(44)
Na sklade
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, tmavosivá
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Melva
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 130 kg, výška sedadla 44-52 cm
(6)
Doručenie od 14. 12. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Detská stolička Dilcia
V prírodnej farbe, výška 31 cm, nosnosť 15 kg
Na sklade
Posledný kúsok
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
Kave Home
Jedálenská stolička Maureen
S podrúčkami/stohovateľná, čalúnená, matná, sivá/hnedá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
197 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Kave Home
Jedálenská stolička Maureen
S podrúčkami/stohovateľná, čalúnená, matná, sivá
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
196 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
Kave Home
Jedálenská stolička Maureen
S podrúčkami/stohovateľná, čalúnená, matná, čierna/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
194 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
S podrúčkami, čalúnené, zelené
(11)
Doručenie od 16. 12. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
S podrúčkami, čalúnené, béžové
(24)
Doručenie od 16. 12. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Romane
V prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
228,65 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Einara
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, svetlosivá, nosnosť 130 kg, výška sedadla 45-55 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
172,55 €
s kódom
203 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Madina
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, tmavosivá, nosnosť 130 kg, výška sedadla 45-52 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
206,55 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Stolička Safara
V prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 100 kg
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(5)
Doručenie od 14. 12. 2026
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
107,10 €
s kódom
126 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, sivá, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, čierna, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(8)
Na sklade
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
Kave Home
Záhradná barová stolička Yanet
Kovová/polstrovaná, zelená, nosnosť 130 kg, šírka 55 cm, hĺbka 50 cm, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
202 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
Kave Home
Jedálenská stolička Zahara
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, hnedá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
159 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Haston
Čalúnená, otočná, žltá, nosnosť 130 kg
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
161,50 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Brighter
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 75 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
80,75 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Kave Home
1
2
3
4
5
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou