Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, hnedé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, v mentolovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Ginny
2 ks, čalúnené, ženilkové, broskyňové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
288 €
s kódom
360 € bez kódu
180 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Carry
S podrúčkami, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Crib
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierne/v svetlo prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z textílie buklé, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Evoke
Z umelej (eko) kože, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
289,60 €
s kódom
362 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, oranžová
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, khaki
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Laura
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
181,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kancelárska stolička Tissiana
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, nosnosť 130 kg, výška sedadla 39-51 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
LABEL51
Jedálenské stoličky v súprave Forli
2 ks, zamatové, zamatové, svetloružové
Na sklade
Posledný kúsok
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
182 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v petrolejovej farbe
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, červená
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Flip
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, čierna
Doručenie od 29. 12. 2026
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Lion
2 ks, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedé
Na sklade
Posledný kúsok
292 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z textílie buklé, béžová, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Cebu
Čalúnená, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Luna
4 ks, čalúnené, khaki
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
91,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Cordoba
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
183 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Milu
4 ks, čalúnené, v lososovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
91,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
183 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 78 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Cloud
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Cloud
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Trosa
Čalúnená, hnedá/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Crib
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierne/v tmavo prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nour
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
...
18
19
20
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou