Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, červená, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, čierna, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, žltá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
192 €
s kódom
240 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Yalia
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barové stoličky v súprave Jolien
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, zelené
(84)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, zelené
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, v terakotovej farbe, výška sedadla 65 cm
(39)
Doručenie od 16. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe
(84)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, čierne/svetlosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Lyon
Z dubového dreva, čierna
Doručenie od 2. 11. 2026
194,40 €
s kódom
243 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Trout
S podrúčkami/hojdacia, čalúnená, béžová
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
195,20 €
s kódom
244 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, hnedé
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, v tehlovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Avola
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Avola
S podrúčkami/otočné, čalúnené, zamatové, tmavosivé
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, zelená, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenské kreslo Dover
S podrúčkami/otočné, čalúnené, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
196,80 €
s kódom
246 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Monza
2 ks, v prírodnej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Barové stoličky v súprave Ilia
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Adele
Plastová, sivá
Na sklade
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Warhol
S podrúčkami, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, sivé
Doručenie od 22. 10. 2026
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, sivé
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
247 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Kancelárska stolička Brooke
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, sivá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
198,40 €
s kódom
248 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Zama
S podrúčkami, čalúnená, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, krémovobiela
Doručenie od 27. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Doon
Oceľová, svetlosivá, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Keiko
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
249,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
252 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paz
Kožená, hnedá, výška sedadla 77 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Dina
Stohovateľná, z bukového dreva, z textílie buklé, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Dina
Stohovateľná, z bukového dreva, z textílie buklé, oranžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Dina
Stohovateľná, z bukového dreva, z textílie buklé, tmavosivá/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Dina
Stohovateľná, z bukového dreva, z textílie buklé, zelená/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
202,40 €
s kódom
253 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
254,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Roxana
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, ružové
Doručenie od 19. 10. 2026
204 €
s kódom
255 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenská stolička Tunar
S podrúčkami, čalúnená, hnedá
Doručenie od 19. 10. 2026
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
15
16
17
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou