Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Elyna
Čalúnená, krémovobiela
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavozelené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Elyna
Čalúnená, béžová/taupe
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
205,60 €
s kódom
257 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, oranžové
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, zelené
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
257 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Cassidy
S podrúčkami, čalúnené, menčestrové, svetlosivé
Doručenie od 26. 10. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Cassidy
S podrúčkami, čalúnené, menčestrové, svetlosivé
Doručenie od 26. 10. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavosivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, zelená/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Sadira
S podrúčkami, čalúnené, ružové
Na sklade
Posledné kúsky
209,60 €
s kódom
262 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Romane
V prírodnej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
210,40 €
s kódom
263 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Hnedá, výška 50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Stolička Buffalo
Sivá, výška 50 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, sivá
Doručenie od 26. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
264,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
Doručenie od 19. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, béžová/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Bounce
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Bounce
S podrúčkami, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Kancelárska stolička Camberra
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s opierkou hlavy, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 49-57 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Merrick
S podrúčkami, kovová, čierna/béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
V prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
V tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
267 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička S.I.T
Čierna, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, béžová
Doručenie od 26. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, hnedé/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Analy
2 ks, z dubového dreva, matné, čierne/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
430,40 €
s kódom
538 € bez kódu
269 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Libby
Čalúnená, v mentolovej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
215,20 €
s kódom
269 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Norwell
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
269,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, zelená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Stay
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Barová stolička Vienna
S podrúčkami, zamatová, zamatová, krémovobiela/v zlatej farbe, výška sedadla 90 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
216,80 €
s kódom
271 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
272 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z imitácie kože, kožená, v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Analy
Z dubového dreva, hnedá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
16
17
18
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou