Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 240 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Kancelárska stolička Camberra
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s opierkou hlavy, čierna, nosnosť 110 kg, výška sedadla 49-57 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
212 €
s kódom
265 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Trosa
Čalúnená, hnedá/krémovobiela
Doručenie od 22. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Kancelárska stolička Kempton
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s bedrovou opierkou, čierna, nosnosť 110 kg
Doručenie od 22. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Roost
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
272 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, hnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Teulat
Jedálenská stolička Nara
V dekore jaseňa, v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
132 €
s kódom
165 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenské kreslo Dover
S podrúčkami/otočné, čalúnené, hnedé
Doručenie od 26. 10. 2026
185,60 €
s kódom
232 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Barrett
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Herbster
Oceľová, z textílie buklé, červená/čierna
Doručenie od 20. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Kancelárska stolička Monaco
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, tmavohnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 46-55,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Caroline
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, v terakotovej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Elyna
Čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, khaki/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, hnedá
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, taupe
Doručenie od 21. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, v prírodnej farbe/staroružová
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Elk
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, krémovobiela/v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zamatové, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, zelená/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, zelená
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Percey
Stohovateľná, látková, sivá
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Arch
S podrúčkami/stohovateľná, kovová, svetlosivá
Doručenie od 2. 11. 2026
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Koi
Stohovateľná, kovová, v mentolovej farbe/fialová/hnedá
Doručenie od 2. 11. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Jedálenská stolička Oy
Z jaseňového dreva, v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
272,80 €
s kódom
341 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, tmavohnedá
Doručenie od 23. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Barová stolička Vienna
S podrúčkami, zamatová, zamatová, krémovobiela/v zlatej farbe, výška sedadla 90 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
216,80 €
s kódom
271 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Eniola
Čalúnená, taupe
Doručenie od 22. 10. 2026
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, zelené
(84)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Belmont
Čalúnená, z textílie buklé, béžová
Doručenie od 21. 10. 2026
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Medford
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené/krémovobiele
Doručenie od 9. 10. 2026
237,60 €
s kódom
297 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Flynn
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 89 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
231,20 €
s kódom
289 € bez kódu
144,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Barrett
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
176 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne/krémovobiele
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Herbster
Oceľová, z textílie buklé, čierna/sivá
Doručenie od 20. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rowico
Jedálenská stolička Kerwin
Z dubového dreva, krémovobiela/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, krémovobiela/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Lea
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, ružová
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne/tmavomodré
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe
(84)
Doručenie od 9. 12. 2026
193,60 €
s kódom
242 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
16
17
18
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou