Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Luksusowe stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 247 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Barová stolička Folk
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 52 cm
(5)
Doručenie od 2. 11. 2026
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenská stolička Stormi Sandalye
Čalúnená, antracitová
Doručenie od 4. 11. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, biela, výška sedadla 67,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Native Natural
Detská stolička Shearling Lamby
Béžová, výška 35 cm, nosnosť 100 kg
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Fowler
Čalúnená, béžová
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Kyra
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, béžová
Doručenie od 22. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, hnedá
Na sklade
Posledné kúsky
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 21. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Kancelárska stolička Kempton
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná/s bedrovou opierkou, čierna, nosnosť 110 kg
Doručenie od 22. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, béžová
Na sklade
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 53,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Kancelárska stolička Winslow
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 110 kg, výška sedadla 42-52 cm
(38)
Doručenie od 23. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Kovová, v bronzovej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, taupe
Doručenie od 21. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, čierna
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Trondheim
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne, výška sedadla 60 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, čierne, výška sedadla 53,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, ženilková, béžová/tmavohnedá
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore duba, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, béžová
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore duba, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stolička Always
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška 42 cm, nosnosť 120 kg
(2)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, tmavohnedá
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, tmavohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kancelárska stolička Branson
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, tmavosivá
Doručenie od 29. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, zelená
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, v terakotovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
White Label
Barová stolička Tangle
Z teakového dreva, čierna, výška sedadla 76 cm
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kancelárska stolička Branson
Z imitácie kože, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna
Doručenie od 29. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, svetlomodrá, výška sedadla 67,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Kancelárska stolička Nairobi
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna
Doručenie od 22. 10. 2026
115,20 €
s kódom
144 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Na sklade
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Stolička Join-In
Z borovicového dreva, v prírodnej farbe, výška 45 cm, nosnosť 150 kg
Na sklade
Posledný kúsok
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Thelma
Hojdacia, čalúnená, zamatová, koňakovohnedá
Doručenie od 22. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Bonita
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, modrá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, zelená
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Bizzotto
Jedálenská stolička Thelma
Hojdacia, čalúnená, zamatová, v horčicovej farbe
Doručenie od 22. 10. 2026
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Frances
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, svetlozelená, výška sedadla 67,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Frances
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne/krémovobiele
Doručenie od 19. 10. 2026
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Barová stolička District
Z brestového dreva, v prírodnej farbe/v ružovo zlatej farbe, výška sedadla 75 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, béžová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Topley
S podrúčkami, čalúnená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Interstil
Jedálenská stolička Moon
S podrúčkami, čierna/sivá
(12)
Na sklade
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička District
Z brestového dreva, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
22
23
24
25
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou