Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Luksusowe stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Barové stoličky v súprave Stilt
2 ks, béžové/v prírodnej farbe, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
168,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Barové stoličky v súprave Stilt
2 ks, čierne, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
168,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 67 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
167 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Orbit
Z textílie buklé, sivá, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Canett
Jedálenská stolička Hella
Svetlosivá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, tmavosivá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zamatové, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele
Na sklade
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé, výška sedadla 63 cm
(4)
Na sklade
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 23. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Meridian
2 ks, čalúnené, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
264 €
s kódom
330 € bez kódu
165 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Barová stolička Hogo
Kovová, modrá, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Kei
Stohovateľná, zelená
Doručenie od 20. 10. 2026
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Jedálenská stolička Kei
Stohovateľná, čierna
Doručenie od 20. 10. 2026
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, čierna/antracitová
Na sklade
Posledný kúsok
263,20 €
s kódom
329 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Stolička Paff Low
Čalúnená, v prírodnej farbe/svetlohnedá, výška 30,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
262,40 €
s kódom
328 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Rover
Z umelej (eko) kože, béžová, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, svetloružové, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Jedálenská stolička Curious
Čalúnená, krémovobiela/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, zelená
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
260,80 €
s kódom
326 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z textílie buklé, matná, krémovobiela
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Barové stoličky v súprave Tori
2 ks, sivé, výška sedadla 71 cm
(4)
Na sklade
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, matná, slonovinová
Doručenie od 23. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Stolička Paff Tall
Čalúnená, antracitová/v prírodnej farbe, výška 46,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Stolička Paff Tall
Čalúnená, biela/v prírodnej farbe, výška 46,5 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Anibal
2 ks, čalúnené, menčestrové, tmavosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, výška sedadla 62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Elma
2 ks, otočné, čalúnené, v mentolovej farbe
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Taxi
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Rowley
2 ks, čalúnené, matné, svetlosivé
Na sklade
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Emma
Zamatová, zamatová, v horčicovej farbe, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Gilda
2 ks, čalúnené, čierne/krémovobiele
Doručenie od 16. 10. 2026
258,40 €
s kódom
323 € bez kódu
161,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenské kreslo Toscana
S podrúčkami, ženilkové, biele
Doručenie od 6. 11. 2026
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské stoličky v súprave Ciselia
2 ks, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(84)
Na sklade
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenské kreslo Toscana
S podrúčkami, ženilkové, hnedé
Doručenie od 6. 11. 2026
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
161 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenské kreslo Toscana
S podrúčkami, ženilkové, tmavozelené
Doručenie od 6. 11. 2026
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(9)
Doručenie od 20. 10. 2026
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
160,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 77 cm
Na sklade
Posledný kúsok
256,80 €
s kódom
321 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, béžová
Doručenie od 27. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, v terakotovej farbe
Doručenie od 10. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
1
...
9
10
11
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou