Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Stoličky
...
Nábytok
Stoličky
Stoličky so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Kancelárske stoličky
Barové stoličky
Šamlíky a stoličky
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Dekor
Typ
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
1 241 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Splendor
Z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Zed
Z umelej (eko) kože, hnedá, výška sedadla 67,5 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
292 €
s kódom
365 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Paragon
Z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 68 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolička Savor
Plastová, okrovožltá, výška 46 cm, nosnosť 130 kg
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Elyna
Čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Lia
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
225,60 €
s kódom
282 € bez kódu
141 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Stolička Silo
Čalúnená, béžová, výška 45 cm, nosnosť 110 kg
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
106,40 €
s kódom
133 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Splendor
S podrúčkami, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 27. 10. 2026
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Jedálenské stoličky v súprave Marlo
2 ks, stohovateľné, čalúnené, zamatové, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
165,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Hnedá/krémovobiela
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Caroline
Stohovateľná, čalúnená, zamatová, v terakotovej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
219,20 €
s kódom
274 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Hype
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/otočná, koňakovohnedá, nosnosť 120 kg, výška sedadla 42-54 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, zelená
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Glam
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, výška sedadla 44-54 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Rover
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, výška sedadla 43-55 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Carry
S podrúčkami, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Rover
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, hnedá, výška sedadla 43-55 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
285,60 €
s kódom
357 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Glam
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, béžová, výška sedadla 43-53 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, khaki/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore duba, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Novinka
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Frances
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele/v prírodnej farbe
Doručenie od 19. 10. 2026
110,40 €
s kódom
138 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenská stolička Cassandra
Čalúnená, z textílie buklé, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
211,20 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 23. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, čierne
Doručenie od 4. 11. 2026
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
96,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yalia
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Kancelárska stolička Gaia
Čalúnená, pojazdná/s nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čierna, nosnosť 120 kg, výška sedadla 43-55 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
399,20 €
s kódom
499 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Holly
4 ks, čalúnené, čierne
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
74,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(7)
Doručenie od 19. 10. 2026
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Jedálenská stolička Percey
Stohovateľná, látková, sivá
Doručenie od 21. 10. 2026
132,80 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Jedálenská stolička Hock
Stohovateľná, kovová, zelená/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 11. 2026
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Eniola
Čalúnená, taupe
Doručenie od 22. 10. 2026
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Stripe
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavosivé
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Elk
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, krémovobiela/v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Fowler
Čalúnená, béžová
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Middelfart
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 61 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenská stolička Leon
Stohovateľná, z bukového dreva, ženilková, biela/v prírodnej farbe
Doručenie od 4. 12. 2026
182,40 €
s kódom
228 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Lottie
S podrúčkami/otočné, čalúnené, v prírodnej farbe
Doručenie od 26. 10. 2026
331,20 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Griffin
Skladacia, kovová, ženilková, taupe
Doručenie od 21. 10. 2026
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenské kreslo Toscana
S podrúčkami, ženilkové, tmavozelené
Doručenie od 6. 11. 2026
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Alpha
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Maca
Čalúnená, béžová
Doručenie od 16. 10. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenská stolička Eniola
Čalúnená, tmavozelená
Doručenie od 22. 10. 2026
166,40 €
s kódom
208 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, zelené, výška sedadla 69 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
284,80 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
13
14
15
...
26
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Kancelárske stoličky
Lavice
Pracovné a písacie stoly
Detské stoly a stolíky
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Retro stoličky
Stoličky s nastaviteľnou výškou