Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoly a stolíky
Stoly a stolíky
...
Nábytok
Stoly a stolíky
Stoly a stolíky so zľavovým kódom
Jedálenské stoly
Pracovné a písacie stoly
Konferenčné stolíky
Nočné stolíky
Toaletné stolíky
Odkladacie stolíky
Konzolové stolíky
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Prídavné dosky k jedálenským stolom
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Tvar
Materiál dosky stola
Farba
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
2 087 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barový stôl Piramid
So sklenenou doskou, 60x60 cm, výška 105 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Polohovací pracovný stôl Agenda
Výškovo nastaviteľný, s doskou v dubovom dekore, 200x240 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 175,20 €
s kódom
1 469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Square
Svetlosivý, 55x55 cm, výška 45 cm
(16)
Doručenie od 5. 11. 2026
172 €
s kódom
215 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Abies
Soft close (tiché dovieranie), v prírodnej farbe, 51x40 cm, výška 50 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Nočný stolík Aurora
V dekore orecha, hnedý, 60x44 cm, výška 45 cm
Doručenie od 19. 11. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Kula
Soft close (tiché dovieranie), z dubového dreva, v prírodnej farbe, 50x41 cm, výška 42 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Vento
Soft close (tiché dovieranie), z bukového dreva, v prírodnej farbe, 35x31 cm, výška 17 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
114,40 €
s kódom
143 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
Otvor na káble, 50x65 cm
(4)
Doručenie od 5. 11. 2026
307,20 €
s kódom
384 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Inari
S poličkami, zelený/sivobéžový, 54x40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
149,60 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tvilum
Nočný stolík Naia
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x50 cm, výška 50 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
85,60 €
s kódom
107 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Germania
Polohovací pracovný stôl Downey
Výškovo nastaviteľný, s doskou v dubovom dekore, 80x120 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
427,20 €
s kódom
534 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka Oak
Otvor na káble, 50x110 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Odkladací stolík Ackley
So sklenenou doskou, čierny, 50x56 cm, výška 55 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
270,40 €
s kódom
338 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Greg
Z bukového dreva, v prírodnej farbe, 47x30 cm, výška 48 cm
(2)
Doručenie od 27. 11. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Dekor (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Konferenčný stolík Ufo
Zelený, ø 45 cm, výška 61 cm
(444)
Doručenie od 5. 11. 2026
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Inari
S poličkami, čierny, 54x40 cm, výška 40 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Tobias
Kovový, hnedý, ø 43 cm, výška 45,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Konferenčný stolík Jugend
S doskou v dubovom dekore, v prírodnej farbe, 60x120 cm, výška 45 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Odkladací stolík Heritage
V dekore duba, v prírodnej farbe, ø 45 cm, výška 48 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
227,20 €
s kódom
284 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
S bielou doskou, 85x115 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
S bielou doskou, 85x135 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Germania
Pracovný stôl Boras
S elektricky nastaviteľnou výškou, 80x160 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
419,20 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kalune Design
Nočný stolík Marina
Biely, 60x40 cm, výška 46 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
85x115 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nočný stolík Acorn
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x35 cm, výška 70 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Konferenčný stolík
V prírodnej farbe, 50x120 cm, výška 38 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
334,40 €
s kódom
418 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Qiano
Z masívu akácie, hnedý, ø 45 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
85x135 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
S bielou doskou, 85x135 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Woodman
Pracovný stôl Rayburn
S doskou v dubovom dekore, 52x115 cm
(28)
Doručenie od 23. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Odkladací stolík Daniël
S doskou z dubového dreva, čierny, 50x30 cm, výška 54 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Southampton
2 ks, v dekore duba, 50x120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
308,80 €
s kódom
386 € bez kódu
193 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
85x135 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Hakon
Z masívu munggur, v prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 46 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Toaletný stolík Abies
Z dubového dreva, so zásuvkami, 97x45 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
863,20 €
s kódom
1 079 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Odkladacie stolíky v súprave Tunisi
3 ks, so sklenenou doskou, v zlatej farbe, ø 32 cm, výška 71 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Odkladací stolík Nori
V dekore jaseňa, krémovobiely/v prírodnej farbe, 45x60 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Punto
Soft close (tiché dovieranie), biely, 48x35 cm, výška 55 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Linley
2 ks, v dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
129 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu A-Line
2 ks, v dekore duba, 120x50 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Polohovací pracovný stôl Bedano
Výškovo nastaviteľný, 80x160 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Golo
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 45x45 cm, výška 42 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
467,20 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Purdue
50x121 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Nočný stolík Bronxx
Kovový, sivý, 40x40 cm, výška 60,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Pola
Soft close (tiché dovieranie), v prírodnej farbe, 60x36 cm, výška 69 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
771,20 €
s kódom
964 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (3)
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Maddock
V dekore duba, 135x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Prídavná doska k jedálenskému stolu Arun
95x50 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Glenside
V dekore duba, 130x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
40
41
42
43
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Nočné stolíky
Toaletné stolíky
Pracovné a písacie stoly
Konferenčné stolíky
Odkladacie stolíky
Konzolové stolíky
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Detské stoly a stolíky
Obľúbené filtre
Škandinávske stoly a stolíky
Biele stoly a stolíky
Čierne stoly a stolíky
Okrúhle stoly a stolíky
Drevené stoly a stolíky
Sklenené stoly a stolíky