Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoly a stolíky
Stoly a stolíky
...
Nábytok
Stoly a stolíky
Stoly a stolíky so zľavovým kódom
Jedálenské stoly
Pracovné a písacie stoly
Konferenčné stolíky
Nočné stolíky
Toaletné stolíky
Odkladacie stolíky
Konzolové stolíky
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Prídavné dosky k jedálenským stolom
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Tvar
Materiál dosky stola
Farba
Dizajnový štýl
+ Ďalšie (7)
Zľavový kód
2 087 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Germania
Pracovný stôl Boras
S elektricky nastaviteľnou výškou, 80x160 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
419,20 €
s kódom
524 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Kalune Design
Nočný stolík Marina
Biely, 60x40 cm, výška 46 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
92,80 €
s kódom
116 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
85x115 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nočný stolík Acorn
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x35 cm, výška 70 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
Otvor na káble, 50x85 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
316,80 €
s kódom
396 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
Otvor na káble, 50x65 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
296,80 €
s kódom
371 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Toaletný stolík Lillo
So zrkadlom/so zásuvkami, 35x105 cm
(12)
Doručenie od 5. 11. 2026
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Odkladacie stolíky v súprave Alisma
2 ks, biele/v zlatej farbe, 45x45 cm, výška 50 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Konferenčný stolík
V prírodnej farbe, 50x120 cm, výška 38 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
334,40 €
s kódom
418 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Toaletný stolík Lillo
So zrkadlom/so zásuvkami, 35x85 cm
(11)
Doručenie od 5. 11. 2026
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Light & Living
Odkladací stolík Qiano
Z masívu akácie, hnedý, ø 45 cm, výška 45 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
85x135 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
S bielou doskou, 85x135 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Toaletný stolík Lillo
So zrkadlom/so zásuvkami, 35x65 cm
(7)
Doručenie od 5. 11. 2026
179,20 €
s kódom
224 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Woodman
Pracovný stôl Rayburn
S doskou v dubovom dekore, 52x115 cm
(28)
Doručenie od 23. 10. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Odkladací stolík Daniël
S doskou z dubového dreva, čierny, 50x30 cm, výška 54 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
200 €
s kódom
250 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Southampton
2 ks, v dekore duba, 50x120 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
308,80 €
s kódom
386 € bez kódu
193 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Luka
85x135 cm
Doručenie od 5. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Toaletný stolík Lillo
So zrkadlom/so zásuvkami, 35x65 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
180 €
s kódom
225 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Odkladací stolík Hakon
Z masívu munggur, v prírodnej farbe, 30x30 cm, výška 46 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Toaletný stolík Mimo
So zrkadlom/so zásuvkami, 35x85 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
196 €
s kódom
245 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Odkladací stolík Loop
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, 35x42 cm, výška 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 12. 2026
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Odkladací stolík Macha
V dekore duba, v prírodnej farbe, 40x30 cm, výška 57 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
81,60 €
s kódom
102 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Toaletný stolík Abies
Z dubového dreva, so zásuvkami, 97x45 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
863,20 €
s kódom
1 079 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Odkladacie stolíky v súprave Tunisi
3 ks, so sklenenou doskou, v zlatej farbe, ø 32 cm, výška 71 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Odkladací stolík Nori
V dekore jaseňa, krémovobiely/v prírodnej farbe, 45x60 cm, výška 55 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Filippa
105x40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Nočný stolík Punto
Soft close (tiché dovieranie), biely, 48x35 cm, výška 55 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu Linley
2 ks, v dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
206,40 €
s kódom
258 € bez kódu
129 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Prídavné dosky k jedálenskému stolu A-Line
2 ks, v dekore duba, 120x50 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Polohovací pracovný stôl Bedano
Výškovo nastaviteľný, 80x160 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Golo
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, 45x45 cm, výška 42 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
467,20 €
s kódom
584 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Pracovný stôl Purdue
50x121 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Vipack
Nočný stolík Bronxx
Kovový, sivý, 40x40 cm, výška 60,5 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
78,40 €
s kódom
98 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Nočný stolík Pola
Soft close (tiché dovieranie), v prírodnej farbe, 60x36 cm, výška 69 cm
Doručenie od 27. 11. 2026
771,20 €
s kódom
964 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Typ (3)
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl
40x65 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Maddock
V dekore duba, 135x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
190,40 €
s kódom
238 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Lillo
40x85 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Prídavná doska k jedálenskému stolu Arun
95x50 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Nočný stolík Pepe
Čierny, 40x40 cm, výška 42 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Lillo
40x65 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
213,60 €
s kódom
267 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Glenside
V dekore duba, 130x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
191,20 €
s kódom
239 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl ToDo
57x119 cm
(1)
Doručenie od 9. 11. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Nočný stolík Pepe
V dekore duba, biely/v prírodnej farbe, 40x40 cm, výška 42 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Tyler
Z dubového dreva, 120x45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
180,80 €
s kódom
226 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Prídavná doska k jedálenskému stolu Plainfield
V dekore duba, 100x50 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
173,60 €
s kódom
217 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Germania
Polohovací pracovný stôl Downey
Výškovo nastaviteľný, s doskou v dubovom dekore, 80x140 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
435,20 €
s kódom
544 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ragaba
Pracovný stôl Lillo
40x105 cm
(77)
Doručenie od 5. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
40
41
42
43
44
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Nočné stolíky
Toaletné stolíky
Pracovné a písacie stoly
Konferenčné stolíky
Odkladacie stolíky
Konzolové stolíky
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Detské stoly a stolíky
Obľúbené filtre
Škandinávske stoly a stolíky
Biele stoly a stolíky
Čierne stoly a stolíky
Okrúhle stoly a stolíky
Drevené stoly a stolíky
Sklenené stoly a stolíky