Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky
Sviečky
...
Sviečky a vône
Sviečky
Sviečky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál sviečky
Cena
Typ sviečky
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
186 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 100 ks
Homéa
Sviečky v súprave
100 ks, čajové, doba horenia 3 h, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 1 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,09 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Homéa
Sviečky v súprave
10 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(7)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
0,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Kave Home
Sviečky v súprave Solvin
20 ks, počet knôtov 1 ks, ø 2 mm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
0,92 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Kave Home
Sviečky v súprave Solvin
20 ks, počet knôtov 1 ks, ø 2 mm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,15 €
s kódom
22,69 € bez kódu
1,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Ego Dekor
Sviečky v súprave Silea
12 ks, čajové, doba horenia 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 12 ks
Ego Dekor
Sviečky v súprave Silea
12 ks, čajové, doba horenia 4 h, ø 4 cm, výška 2 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
1,16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Homéa
Sviečky v súprave
6 ks, do lampáša, doba horenia 6 h, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 6 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
1,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Homéa
Sviečky v súprave Essential
5 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Sviečky v súprave Nagel
6 ks, doba horenia 4 h, počet knôtov 1 ks, ø 1 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,80 €
s kódom
16 € bez kódu
2,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Unipar
Sviečky v súprave Star
4 ks, s vianočným motívom, doba horenia 4 h, ø 6 cm, výška 3 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
3,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Rex London
Sviečky v súprave Dip Dye
4 ks, doba horenia 3 h, ø 2 cm
(2)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
3,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 12 h, výška 5,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Pure Beauty
Doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Sviečka Fukai
Doba horenia 10 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Homéa
Sviečka Rustic
Doba horenia 26 h, počet knôtov 1 ks, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Outdoor
Vonkajšia, doba horenia 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(13)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Outdoor
Vonkajšia, doba horenia 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Do lampáša, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 25 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Sviečka
Počet knôtov 4 ks, ø 22 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zhášadlo na sviečky
Výška 4 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Do lampáša, doba horenia 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(3)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
IHR
Sviečka White Dots
Doba horenia 25 h, počet knôtov 1 ks, ø 7,5 cm, výška 7,5 cm
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Do lampáša, doba horenia 38 h, ø 6 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Doba horenia 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(6)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Fleur
Doba horenia 30 h, ø 6 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Ice Natur
S vianočným motívom, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(3)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Ice Natur
S vianočným motívom, doba horenia 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(5)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Set sviečok a svietnika
8 ks, čajový, s vianočným motívom, počet knôtov 1 ks, výška 15,5 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Doba horenia 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(10)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(2)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Eco candles by Ego dekor
Sviečka Eco
Do lampáša, doba horenia 37 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(7)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
-20 % s kódom
Rustic candles by Ego dekor
Sviečka Rustic
Doba horenia 58 h, ø 6 cm, výška 14 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unipar
Sviečka Finelines
Doba horenia 40 h, ø 6 cm, výška 11 cm
(23)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Doba horenia (3)
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Svietniky
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky
Obľúbené filtre
Sójové sviečky
Yankee Candle
WoodWick
Vonné sviečky
Vianočné sviečky