Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Sviečky a vône
Sviečky
Sviečky
...
Sviečky a vône
Sviečky
Sviečky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál sviečky
Cena
Typ sviečky
+ Ďalšie (10)
Zľavový kód
186 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Sviečka Dip Dye
Doba horenia 60 h, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kähler Design
Sviečka Hammershøi Christmas
S vianočným motívom, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Holmegaard
Sviečka Christmas
S vianočným motívom, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
STOFF Nagel
Sviečky v súprave Nagel
6 ks, doba horenia 4 h, počet knôtov 1 ks, ø 1 cm, výška 29 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,80 €
s kódom
16 € bez kódu
2,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Sviečka Fukai
Doba horenia 10 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Kave Home
Sviečky v súprave Solvin
20 ks, počet knôtov 1 ks, ø 2 mm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
0,92 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka The Essence
Vonná, s vôňou citrusových plodov/s kvetinovou vôňou, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 12 cm, výška 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,41 €
s kódom
35,51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Kave Home
Sviečky v súprave Solvin
20 ks, počet knôtov 1 ks, ø 2 mm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
18,15 €
s kódom
22,69 € bez kódu
1,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, s vôňou harmančeka, doba horenia 35 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,76 €
s kódom
17,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, s vôňou citrónu, doba horenia 60 h, počet knôtov 3 ks, ø 13 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, doba horenia 60 h, počet knôtov 3 ks, ø 12 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, s vôňou levandule, doba horenia 35 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,76 €
s kódom
17,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, s vôňou rozmarínu, doba horenia 35 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,76 €
s kódom
17,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, s vôňou levandule, doba horenia 60 h, počet knôtov 3 ks, ø 11 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, s vôňou ruže, doba horenia 60 h, počet knôtov 3 ks, ø 14 cm, výška 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Brandani
Sviečka
Vonná, sójová, s vôňou ruže, doba horenia 35 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,76 €
s kódom
17,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Dakls
Sviečka
Počet knôtov 4 ks, ø 22 cm, výška 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Soft Jasmin
Vonná, s vôňou jazmínu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Na sklade
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
+ Doba horenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Citrus Wave
Vonná, s vôňou citrusových plodov, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Na sklade
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
+ Doba horenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka The Essence
Vonná, s vôňou citrusových plodov/s kvetinovou vôňou, doba horenia 30 h, počet knôtov 1 ks, ø 8 cm, výška 10 cm
Na sklade
18,15 €
s kódom
22,69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Doba horenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Cozy Cashmere
Vonná, s vôňou ambry, doba horenia 20 h, počet knôtov 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
15,78 €
s kódom
19,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Citrus Wave
Vonná, s vôňou citrusových plodov, doba horenia 20 h, počet knôtov 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
+ Doba horenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Soft Jasmin
Vonná, s vôňou jazmínu, doba horenia 20 h, počet knôtov 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
+ Doba horenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Sweet Vanilla
Vonná, s vôňou vanilky, doba horenia 20 h, počet knôtov 1 ks, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
14,39 €
s kódom
17,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
+ Doba horenia (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sviečka Sweet Vanilla
Vonná, s vôňou vanilky, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Na sklade
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
+ Doba horenia (2)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
Vonná, sójová, s vôňou paprade/s vôňou cyprusu, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #101 Palo Santo
Vonná, sójová, s vôňou palo santo, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka Slavic Edition: #88 Linden, Moss, Hibiscus
Vonná, sójová, s vôňou machu/s vôňou ibišteka/s vôňou lipy, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
Vonná, sójová, s vôňou santalového dreva/s vôňou ružového korenia/s vôňou maku, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (3)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #83 Cardamom, Rose, Oud, Tonka
Vonná, sójová, s vôňou ruže/s vôňou kardamómu/s vôňou živice/s vôňou tonky, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(28)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #67 Mango, Clementine, Sandalwood
Vonná, sójová, s vôňou santalového dreva/s vôňou manga/s vôňou klementínky, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #69 Lemongrass, Bergamot, Sandalwood
Vonná, sójová, s vôňou santalového dreva/s vôňou bergamotu/s vôňou citrónovej trávy, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
-20 % s kódom
Perfumed Prague
Sviečka #68 Peony, Linen, Fern
Vonná, sójová, s vôňou paprade/s vôňou pivonky/s vôňou ľanu, doba horenia 40 h, počet knôtov 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(1)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (6)
Premium
-20 % s kódom
Rosendahl
Sviečka Grand Cru Cottage 2025
S vianočným motívom, doba horenia 56 h, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(3)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Villa Collection
Sviečka Iris Cucumber Blossom
Vonná, s vôňou uhorky, doba horenia 30 h, počet knôtov 1 ks, ø 7 cm, výška 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Citrus Crush
Vonná, s vôňou santalového dreva/s vôňou mandarínky/s vôňou ovocných tónov, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Terra Tabac
Vonná, s vôňou pomaranča/s vôňou pižma/s vôňou tabaku, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Coconut Milk Mango
Vonná, s vôňou vanilky/s vôňou kokosu/s vôňou manga, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Hinoki Sage
Vonná, s vôňou citrusových plodov/s vôňou cyprusu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Fresh Sea Salt
Vonná, s vôňou jazmínu/s vôňou mora, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Na sklade
21,46 €
s kódom
26,83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Sviečka Holmegaard Christmas
S vianočným motívom, doba horenia 56 h, počet knôtov 1 ks, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Balsam & Cedar
Vonná, sójová, s vôňou škorice/s vôňou machu/s vôňou duba, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,13 €
s kódom
27,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Woodfire
Vonná, sójová, s vôňou ambry/s vôňou cédra, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,06 €
s kódom
27,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka Winter
Vonná, sójová, s vôňou citrusových plodov/s vôňou kardamómu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
-20 % s kódom
ILLUME x Bloomingville
Sviečka North Sky
Vonná, sójová, s vôňou čiernych ríbezlí/s vôňou ebenu, doba horenia 50 h, počet knôtov 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Vôňa (4)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Homéa
Sviečky v súprave
10 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(7)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
0,79 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Homéa
Sviečky v súprave Essential
5 ks, doba horenia 7 h, počet knôtov 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 100 ks
Homéa
Sviečky v súprave
100 ks, čajové, doba horenia 3 h, počet knôtov 1 ks, ø 4 cm, výška 1 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
0,09 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Svietniky
Lampáše
Difuzéry a vône
Arómalampy
Dekoratívne doplnky
Obľúbené filtre
Sójové sviečky
Yankee Candle
WoodWick
Vonné sviečky
Vianočné sviečky