Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá
...
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá so zľavovým kódom
Podľa typu
Stropné a závesné svietidlá
Stojacie lampy
Stolové lampy
Nástenné svietidlá
Bodové svietidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Príslušenstvo k svietidlám
Tienidlá
Detské osvetlenie
Inteligentné osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Príkon
Počet svetelných zdrojov
Farba
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
3 421 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Markslöjd
Stojacia lampa Linear
Čierna, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou/s USB portom/s poličkou, 65x28x144 cm
(10)
Doručenie od 15. 10. 2026
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Lillan
Žltá, kovová, LED, dĺžka 210 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Stolová lampa Yakamoz
Sivá/béžová, keramická, ø30x46 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Erna
Biele/v prírodnej farbe, látkové, ø40x25 cm
(17)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Torino
Biele, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou/so stmievačom, 12x7x39 cm
(11)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Prince
Biela, plastová, LED, na baterky, s časovačom, dĺžka 135 cm
(11)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Lampión Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Fideus
Čierne, oceľové, ø2,5x100 cm
(13)
Doručenie od 4. 11. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Cosy
Na baterky, stolová, plastová, biela, ø 10 cm, výška 20 cm
(14)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Stojacia lampa Friend
V zlatej farbe, kovová, LED, s ohýbateľnou konštrukciou/so stmievačom, ø25,5x181 cm
(14)
Doručenie od 15. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenné svietidlo Alish
Béžové, kovové, 23x35x18 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Dinesh
Biele/čierne, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP44, 34x30x33 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Serie LED
Tmavozelená, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 200 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 20 cm
(6)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sara Mini
2 ks, na baterky, biele, ø 5 cm, výška 6,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 12,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Asta
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 9 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Alton
Biele/v striebornej farbe, kovové, 20x15x9,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Rachel
V zlatej farbe, kovová, LED, so stmievačom, ø15,5x20,5 cm
(6)
Doručenie od 19. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Fideus
Čierne, oceľové, ø20x100 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Závesné svietidlo Emine
V medenej farbe, kovové, ø43,5x40,5 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
188 €
s kódom
235 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED lampáš Eddy
So solárnym panelom, kovový, čierny, ø 13 cm, výška 15,5 cm
(19)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Manavgat
Kovové, ø114x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Nástenné svietidlo Lonela
V zlatej farbe, kovové, 15x20x23 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Nabíjačka DecoPower
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave Flamme Stripe
2 ks, na baterky, svetlozelené, ø 2 cm, výška 25 cm
(7)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Firework
Čierne, kovové, LED, zapichovacie, do zásuvky, IP44, ø36x110 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Napájanie (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Nástenné svietidlo Valencia
Čierne, kovové, 40x29x12 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Stojacia lampa Urania
Čierna/v prírodnej farbe, ratanová, ø61x154 cm
(7)
Doručenie od 7. 12. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Enchant
Sivá, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 18x18x30 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
28,46 €
s kódom
35,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Crista
V prírodnej farbe, z juty, ø47x19,5 cm
(8)
Doručenie od 7. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Stolová lampa Alev
Zelená, keramická, ø25x38 cm
(11)
Na sklade
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Enchant
Ružová, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 18x18x30 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Exclusive
3 ks, na baterky, biele, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(9)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Dot
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 70 cm, šírka 16 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia Amber
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, tmavohnedá, šírka 8 cm, dĺžka 8 cm, výška 9,5 cm
(10)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Opviq lights
Stojacia lampa Tripod
Tmavosivá/v prírodnej farbe, látková, ø40x153 cm
(13)
Na sklade
75,20 €
s kódom
94 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Sağlam
Čierne, kovové, 22x72x118 cm
(12)
Doručenie od 4. 11. 2026
101,60 €
s kódom
127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (3)
-20 % s kódom
Markslöjd
Stolová lampa Mansion
Biela, keramická, ø16x33 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Závesné svietidlo Opaco Grato
Žlté, sklenené, ø25x23 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
74,40 €
s kódom
93 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sollux
Žiarovka
GU10, 4000 K, 7 W, ø 5 cm
(5)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Stropné svietidlo Berceste
V bronzovej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 24x80x17 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Kiruna
Čierne, kovové, 42x23x22 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
UMAGE
Závesné svietidlo Asteria Medium
V petrolejovej farbe/v mosadznej farbe, oceľové, LED, so stmievačom, ø43x14 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
311,20 €
s kódom
389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Reality
Stojacia lampa Colette
Čierna/svetlohnedá, látková, s poličkou, ø57x152 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
120,80 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sollux
Závesné svietidlo Mattia
Svetlosivé, betónové, ø17x100 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná reťaz Link
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 500 cm
(5)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
...
72
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Nástenné svietidlá
Stropné a závesné svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Detské osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Industriálne svietidlá
Moderné svietidlá
Retro svietidlá