Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá
...
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá so zľavovým kódom
Podľa typu
Stropné a závesné svietidlá
Stojacie lampy
Stolové lampy
Nástenné svietidlá
Bodové svietidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Príslušenstvo k svietidlám
Tienidlá
Detské osvetlenie
Inteligentné osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Príkon
Počet svetelných zdrojov
Farba
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
3 410 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Üzüm
Biele/čierne, z opálového skla, ø15x124 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Stolová lampa Dome
Čierna, kovová, ø30x54,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
LED sviečky v súprave Saul
3 ks, so solárnym panelom, vonkajšie, biele, ø 5,5 cm, výška 5,5 cm
(58)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Detská lampička Bianella
V horčicovej farbe/biela, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
26,85 €
s kódom
33,56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Dinesh
Biele/čierne, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP44, 34x30x33 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Ridley
Biele/ružové, plastové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP44, ø10x18,5 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sollux
Nástenné svietidlo Zylo
Čierne, oceľové, s ohýbateľnou konštrukciou, 61x30x14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Sword
Biele, kovové, LED, 10x62x7 cm
(40)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stolová lampa Pigny
Béžová, keramická, ø15x30,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,24 €
s kódom
39,05 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Crismilda
V prírodnej farbe, z juty, ø50x29 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Závesné svietidlo Margot
Čierne, kovové, ø38x25 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
84 €
s kódom
105 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Fonteta
V prírodnej farbe, z morskej trávy, ø40x38 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sollux
Bodové svietidlo Gleam
Krémovobiele, hliníkové, ø6,5x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,59 €
s kódom
34,49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stolová lampa Flavi
Modrá, keramická, ø15x30,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,54 €
s kódom
35,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Stropné svietidlo TIny
V mosadznej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, ø18x16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Detské stropné svietidlo Ugglarp
Biele, sklenené, prisadené , ø39x13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Bombin
Tmavomodrá, sklenená, ø20x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Fischer & Honsel
Žiarovka Standard
E27, 2700 K, 4 W, ø 6 cm
(2)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Závesné svietidlo Ripple
Zelené, sklenené, ø20x27 cm
(1)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Exclusive
2 ks, na baterky, biele, ø 6 cm, výška 3 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečky v súprave
10 ks, na baterky, vonkajšie, biele, ø 6 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sollux
Nástenné svietidlo Orbital
Taupe, z opálového skla, IP44, ø12x17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
31,60 €
s kódom
39,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 16 m
(3)
Na sklade
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille
So solárnym panelom, vonkajšia, biela, ø 7,5 cm, výška 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Opviq lights
Nástenné svietidlo Hilal
Biele/čierne, z opálového skla, 25x44x15 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Tienidlo Laiar
V prírodnej farbe, z morskej trávy, ø27x40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,36 €
s kódom
37,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Stojacia lampa Glenn
V bronzovej farbe, sklenená, ø18x120 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sollux
Nástenné svietidlo Gleam
Biele, kovové, 8,5x30x6,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Žiarovka Frosted
E27, 3000 K, 5 W, so stmievačom, ø 6 cm
(12)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Závesné svietidlo Solia
Biele, látkové, ø50x40 cm
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Závesné svietidlo Ullaro
Biele, papierové, ø11,5x23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Leitmotiv
Stolová lampa Enchant
Sivá, kovová, s ohýbateľnou konštrukciou, 18x18x30 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
28,46 €
s kódom
35,58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Rustic
Na baterky, čierna, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Farac
Čierne, kovové, ø50x111 cm
(2)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Markslöjd
Stropné svietidlo Rimini
V striebornej farbe, sklenené, IP44, ø40x15,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sille Exclusive
Na baterky, biela, ø 7,5 cm, výška 15 cm
(3)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sollux
Bodové svietidlo Ludwik
V prírodnej farbe, z masívneho dreva, s ohýbateľnou konštrukciou, 10x10x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
24,43 €
s kódom
30,54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Ariele
Do zásuvky, biely, šírka 7 cm, dĺžka 57 cm, výška 62 cm
(2)
Na sklade
50 €
s kódom
62,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gingko
Svetelná dekorácia AstraGlass Galaxy Breeze
Na USB, stolová/prenosná, drevená/sklenená, v tmavo prírodnej farbe, ø 12 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Chandelier
Čierne, kovové, ø20x126 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Trio
Vonkajšie svietidlo Tunga
Biele, hliníkové, LED, so senzorom pohybu, 23x13x12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
88 €
s kódom
110 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-20 % s kódom
Markslöjd
Elektrický svietnik Bjurfors
Do zásuvky, drevený, sivý, šírka 8 cm, dĺžka 52 cm, výška 76,5 cm
Na sklade
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Vonkajšie svietidlo Arenys
Biele, oceľové, LED, prenosné, na USB, so stmievačom, IP54, ø10x25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
GTV
Žiarovka LED
GU10, 3000 K, 12,5 W, ø 11 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Star Trading
LED sviečky v súprave Presse
2 ks, na baterky, červené, ø 2 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Vonkajšie svietidlo Macapa
Biele, plastové, LED, so solárnym panelom, IP44, 23x10,5x18,5 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Stolová lampa Garda
Čierna/fialová, látková, ø25x80 cm
(14)
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sollux
Bodové svietidlo Gleam
Čierne, hliníkové, ø6,5x30 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,66 €
s kódom
38,33 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
1
...
12
13
14
...
72
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Nástenné svietidlá
Stropné a závesné svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Detské osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Industriálne svietidlá
Moderné svietidlá
Retro svietidlá