Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Svietidlá
Svietidlá
...
Kategórie
Svietidlá
Luksusowe svietidlá so zľavovým kódom
Podľa typu
Stropné a závesné svietidlá
Stojacie lampy
Stolové lampy
Nástenné svietidlá
Bodové svietidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Príslušenstvo k svietidlám
Tienidlá
Detské osvetlenie
Inteligentné osvetlenie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Cena
Príkon
Počet svetelných zdrojov
Farba
+ Ďalšie (12)
Zľavový kód
3 409 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Sollux
Stropné svietidlo Umerta
Čierne, oceľové, ø12x14,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,69 €
s kódom
24,61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Počet svetelných zdrojov (2)
-20 % s kódom
EGLO
Stropné svietidlo 3000 K FUEVA 5
Biele, oceľové, LED, prisadené , ø16x3 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,62 €
s kódom
24,53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stolová lampa
Biela, keramická, 13x23x30 cm
(1)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Stolová lampa
Biela/béžová, keramická, 13x23x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
LED sviečky v súprave Sille Rechargeable
2 ks, do nabíjačky, biele, ø 4 cm, výška 2 cm
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Firework
3 ks, čierne, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, IP44, 100x14x40 cm
(101)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Vaveyla
V zlatej farbe, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 17x13x12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Mauro Ferretti
Stolová lampa Flavi
Svetlosivá, keramická, ø15x30,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Opviq lights
Nástenné svietidlo Vaveyla
Čierne, kovové, s ohýbateľnou konštrukciou, 17x13x12 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Lively
Do zásuvky, závesná, papierová, žltá, ø 60 cm, šírka 16,5 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Závesný kábel Fulvia
150 cm, E27
(3)
Na sklade
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Markslöjd
Svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, kovová/papierová, biela/v striebornej farbe, šírka 21 cm, dĺžka 35 cm, výška 52 cm
(7)
Na sklade
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Detské nočné svietidlo Bunny
Biele, silikónové, LED, na baterky, s možnosťou voľby farby/s časovačom, 9x9x20 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vonkajšie svietidlo Fergus
Hnedé, kovové, LED, zapichovacie, so solárnym panelom, 15x15x35 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Reality
Detská lampička Karo
V lesklej striebornej farbe, kovová, LED, do zásuvky, 12x17x17 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vonkajšie svietidlá v súprave
3 ks, matne čierne, plastové, LED, prenosné, na baterky/so solárnym panelom, s klipom, IP44, 7,5x7,5x21,5 cm
(2)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
Zelená, kovová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 16 m
(20)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Sirius
Svetelná reťaz Knirke
V striebornej farbe, kovová, LED, do zásuvky, dĺžka 300 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Star Trading
Vonkajšie svietidlá v súprave Globus
3 ks, čierne, plastové, LED, so solárnym panelom, 10x10x23 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
7,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
GTV
Žiarovka
E27, 1800 K, 0 W, so stmievačom, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
GTV
Žiarovka
E27, 1800 K, 4 W, so stmievačom, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Glow
Biela, plastová, LED, so solárnym panelom, IP44, dĺžka 190 cm
(84)
Na sklade
18,97 €
s kódom
23,71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Reinbek
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 6 cm, dĺžka 30 cm, výška 30 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Clara
2 ks, na baterky, stolová, z vosku, biela, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
11,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Star Trading
Vianočná svetelná dekorácia Glow
Do zásuvky, závesná, sklenená, biela, ø 15 cm, výška 16,5 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
EGLO
Stropné svietidlo 4000 K FUEVA 5
Biele, oceľové, LED, prisadené , ø16x3 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 5 cm, výška 25 cm
(4)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Na baterky, stolová, sklenená, ø 9,5 cm, výška 19 cm
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Lucy
Na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 10 cm, výška 16,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma
Na baterky, stolová, sklenená, zelená, ø 9,5 cm, výška 19 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Copenhagen Half-Timbered House
Na baterky, stolová, z vosku, biela, šírka 6,5 cm, dĺžka 9 cm, výška 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Folkabo
Na baterky, stolová, drevená, biela, šírka 5 cm, dĺžka 27 cm, výška 27 cm
(4)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Glitter
Do zásuvky, závesná, papierová, hnedá, ø 45 cm, šírka 16 cm
(3)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Opviq lights
Stropné svietidlo Tramino
V bronzovej farbe, kovové, ø20x24 cm
(2)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Star Trading
Svetelná reťaz Fiesta
Čierna, plastová, LED, do zásuvky, s časovačom, IP44, dĺžka 360 cm
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Star Trading
Svetelná reťaz Berry
Biela, plastová, LED, do zásuvky, IP44, dĺžka 735 cm
(55)
Na sklade
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Tienidlo Alma
V prírodnej farbe, z morskej trávy, ø24x26,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Iris
Na baterky, stolová, sklenená, ø 12 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Saturnus
Do zásuvky, závesná, papierová, červená, ø 75 cm, šírka 23 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Vilma Tree
Na baterky, stolová, sklenená, čierna, ø 9,5 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Stolová lampa Holt
Tmavozelená, kovová, LED, ø15x25 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Star Trading
LED sviečka Flamme Dot
Na baterky, biela, 8x8 cm, výška 17,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sirius
Vianočná svetelná dekorácia Celina
Na baterky, závesná, sklenená, hnedá, ø 7 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Sirius
LED sviečka Sara
Do nabíjačky, biela, ø 5 cm, výška 20 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
LEGO®
Detská lampička Classic
Ružová, plastová, LED, na baterky, 8x8x11,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Vianočná svetelná dekorácia
Na baterky, závesná, sklenená, biela, šírka 8 cm, dĺžka 10 cm, výška 13 cm
(2)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Markslöjd
Vianočná svetelná dekorácia Baroque
Do zásuvky, závesná, papierová, tmavomodrá, ø 45 cm, šírka 21 cm
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Opviq lights
Závesné svietidlo Chandelier
Čierne, kovové, ø20x126 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
63
64
65
...
72
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojacie lampy
Nástenné svietidlá
Stropné a závesné svietidlá
Stolové lampy
Tienidlá
Žiarovky
Dekoratívne osvetlenie
Detské osvetlenie
Vonkajšie osvetlenie
Napájacie káble
Obľúbené filtre
Industriálne svietidlá
Moderné svietidlá
Retro svietidlá