Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne
...
Textil
Textil do spálne
Textil do spálne so zľavovým kódom
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Posteľné obliečky na vankúše
Masky na spanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Dizajnový štýl
Cena
+ Ďalšie (6)
Zľavový kód
2 389 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Na dvojlôžko, perkálová, sivá, 230x260 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Birdcage
Prešívaný, v mentolovej farbe, 160x220 cm
(17)
Doručenie od 4. 11. 2026
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker Frill
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, ružové, 230x220 cm
(14)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Ruby
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, froté, svetlosivá, 140x200 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave So Soft Satin Stripe
4 ks, saténové, 75x50 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
5,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, hnedá, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Biolina
Napínacia, na jednolôžko, z bio bavlny, červená, 90x190 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, sivé/béžové, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, tmavomodré, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, žlté, 200x220 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Obliečky Bæk&Bølge
Na jednolôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kockované, zelené/modré, 150x210 cm
(5)
Doručenie od 19. 10. 2026
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, zelená, 160x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, zelená, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, tmavosivá, 90x200 cm
(1)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, biele, 220x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Percaline
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného perkálu, antracitová, 160x200 cm
(47)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Termofor Bambi
Fleecový, svetloružový, 1,8 l
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Thermal Fleece
Napínacia, na dvojlôžko, mikroplyšová, krémovobiela, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Gingerbread
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Obliečky na vankúše v súprave Easy Iron Percale
2 ks, perkálové, 50x75 cm
(15)
Doručenie od 4. 11. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
4,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Uni
Na jednolôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, svetlosivé, 140x220 cm
(15)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská plachta Gauge
Napínacia, do postieľky, mušelínová, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Bianca
Plachta Cotton Sateen
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, z bavlneného saténu, biela, 135x190 cm
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Detská plachta Zoo Animals
Napínacia, do postieľky, bavlnená, s potlačou, biela, 70x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Detská plachta Brushed Teddy Bear
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, krémovobiela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na jednolôžko, vínovočervená, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, saténová, čierna, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na dvojlôžko, vínovočervená, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, biela, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, saténová, biela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, krémovobiela, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na jednolôžko, saténová, krémovobiela, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, krémovobiela, 150x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Satin Stripe
Napínacia, na dvojlôžko, saténová, čierna, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na dvojlôžko, čierna, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na jednolôžko, čierna, 90x190 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Non Iron
Napínacia, na dvojlôžko, tmavohnedá, 185x200 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, antracitové, 200x200 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, modrá, 160x200 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Sateen
2 ks, z bavlneného saténu, 50x75 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Havhav
Prešívaná, béžová, 160x220 cm
(98)
Doručenie od 4. 11. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mijolnir
Pléd Pufffy
Mikroplyšový, hnedý, 200x220 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Candy Cane
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, s potlačou, červené/biele, 200x200 cm
(8)
Doručenie od 4. 11. 2026
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Pineapple Elephant
Obliečky na vankúše v súprave Tamba Stripe
2 ks, štruktúrované, 50x75 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, zelená, 90x200 cm
(83)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 140x200 cm
(83)
Na sklade
Posledné kúsky
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, čierna, 140x200 cm
(2699)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (6)
1
...
44
45
46
...
50
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Závesy a záclony
Koberce
Obliečky
Plachty
Prikrývky na posteľ
Prikrývky a výplne
Chrániče matracov
Vankúše