Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 993 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Loelia
Plastové, geometrické, 28,5x44 cm
(3)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 30x30 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Ginkobello
Plastové, ø 38 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Glitter
Plastové, 30x44 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavomodrá, bavlnená, 15x21 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Red flower
Plastové, s kvetinovým vzorom, 28,5x44 cm
(8)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlosivá, bavlnená, 15x21 cm
(3)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oriental
Plastové, štruktúrované, ø 40 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Beton Cire
Plastové, s abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, 28,5x43,5 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlohnedá, bavlnená, 15x21 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Darcy
Plastové, s kvetinovým vzorom, 28,5x44 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Olive
Plastové, 28,5x44 cm
(4)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Bistrot
Plastové, 28,5x44 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, fialový, 30x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Farm Animals
20 ks, 33x33 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Noel
20 ks, 33x33 cm
(1)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
0,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Faro
Plastové, s ornamentmi, 28,5x44 cm
(4)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Spirale
Plastové, s abstraktným vzorom, ø 38 cm
(6)
Doručenie od 22. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Glitter
Plastové, 30x44 cm
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Guirlande
Plastové, ø 38 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Flamboyant
Plastové, 46x36 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Plat du jour
Plastové, kockované/s nápismi, 28,5x44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Tmavosivá, bavlnená, 15x21 cm
(19)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, zelené, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, tmavosivé, 30x30 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, krémovobiely, 30x50 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, biele, 30x30 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, hnedý, 30x50 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Goldira
Plastové, pruhované, 30x45 cm
(3)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Renata
Jutové, so vzorom mandaly, ø 38 cm
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Béžová, bavlnená, 15x21 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Coffee shop
Plastové, 28,5x44 cm
(3)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Goldira
Plastové, pruhované, 30x45 cm
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Melange
Plastové, 30x45 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, sivá, 50x70 cm
(5)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Goldira
Plastové, pruhované, 30x45 cm
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, tmavoružové, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Khaki, bavlnená, 15x21 cm
(7)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Comptoir
Bavlnená, modrá, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Folis
Plastové, 30x45 cm
(1)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Cuisina
Plastové, s nápismi, 28,5x43,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil