Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 935 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na pohovku, 4-miestny, tmavosivý
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na pohovku, 4-miestny, biely
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Shadow Leaves
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, bavlnené, biele/béžové, 200x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, krémovobiely, 140x270 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Opulent Jacquard
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, žakárové, štruktúrované, svetlohnedé, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, zelené, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 200x300 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, sivý, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, modrý, 265x250 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, čierny, 265x250 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, zelený, 265x250 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, v petrolejovej farbe, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 265x225 cm
(13)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Gardinia
Roleta Vela
Bambusová, čierna/v prírodnej farbe, 200x160 cm
Doručenie od 13. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Filumi
Poťah Talo
Na pohovku, 4-miestny, béžový
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Súprava plédu a obliečky na vankúš Joana
Džersejová, biela/béžová, 220x240 cm
(17)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Celoročná, 220x260 cm
(10)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Pléd Canterbury
Prešívaný, sivý, 240x260 cm
(205)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Chránič matraca Quilted
Vodoodolný, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, otvorené, luxusné, z bavlny renforcé, sivé/béžové, 200x220 cm
(14)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, béžový, 265x250 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Obľúbené
Bonami Selection
Obliečky LeBonom
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, bavlnené, tmavomodré, 200x220 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prikrývka Confort
Letná, 220x240 cm
(14)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Evita
10 ks, froté, bavlnené, biele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Bianca
Obliečky Oxford Lace
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, bavlnené, biele/béžové, 135x200 cm
(2)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, čierne, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 229x229 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 229x229 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Adiwanya
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, biele/zelené, 200x220 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Woodland Walk
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé, zamatové, kockované, 200x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tmavozelený, 140x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Descanso
Obliečky Mirery
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, modré, 200x220 cm
(1)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Bird
2 ks, závesný systém tyč, modré, 117x229 cm
(2)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
30,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Good Morning
Obliečky Midnight
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, teplé, flanelové, v petrolejovej farbe, 200x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, fialové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Dekoračný vankúš Rome Velvet
Zamatový, žltý, ø 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Khaki
Ľanová, 65x65 cm
(141)
Na sklade
Posledné kúsky
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Art Deco Pearl
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, s ornamentmi, modré, 230x220 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Doručenie od 16. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, zelený, 200x175 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, modrý, 200x175 cm
(7)
Doručenie od 15. 10. 2026
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Gardinia
Roleta Zeva
Bambusová, oranžová, 200x160 cm
(2)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Light Grey
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, svetlosivé, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Woodland Trees
2 ks, závesný systém koľajnica, zelené, 229x229 cm
(1)
Na sklade
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
1
...
144
145
146
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil