Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 948 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Litea
Na jednolôžko, na gombíky, z mikrovlákna, štruktúrované, biele, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Larsson Geo
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, sivé, 135x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, svetloružová, 170x210 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Svetlosivá, 70x140 cm
(6)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Eucalyptus
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 9-10 rokov, mikroplyšový, hnedý
(1)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-15 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, fialová, 160x210 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš White Botany
Ľanová, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Utierky v súprave Stripes
2 ks, bavlnené, oranžové, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Utierky v súprave Wine Lover
2 ks, bavlnené, ružové, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňová predložka Jute Look
Prateľná, hnedá, 60x90 cm
(2)
Na sklade
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Tmavomodrá, 70x140 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-15 % s kódom
Gardinia
Záves Natur
Závesný systém tyč, sivý, 140x245 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Obliečka na vankúš Nety
S prímesou bavlny, geometrická/kockovaná, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cosy Sherpa Check
Na jednolôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, s baránkom, kockované, sivé, 135x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka White Dove
Prateľná, broskyňová, 50x80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Porte Bonheur
Na jednolôžko, na patentku, bavlnené, so vzorom mandaly, čierne, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Top
Z materiálu bouclé, ružový, 14x50 cm
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 4 ks
Restilo
Poťahy v súprave Sento
Na stoličku, 4 ks, napínacie, 48 cm, svetlosivé
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
6,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Dekoračný vankúš
Žltý/biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, taupe, 125x150 cm
(24)
Doručenie od 30. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, čierna, 170x210 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko, džersejová, tyrkysovomodrá, 200x200 cm
(4)
Doručenie od 23. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Bistro
Bavlnená, červená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Ochrana proti prievanu Mink
Žltá/hnedá, 10x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Retro Daisy
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Deň a noc, v prírodnej farbe, 97x150 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Rabbit
Mikroplyšový, krémovobiely, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(5)
Doručenie od 9. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Behúne na stôl v súprave Delfy
2 ks, 60x160 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
13,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, tyrkysovomodrá, 170x210 cm
(22)
Doručenie od 23. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilná, antracitová, 90x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Golden Fall
Ľanová, 40x40 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, zelené, mušelínové, 80x80 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Deň a noc, hnedá, 80x150 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečka na vankúš Gauze
Mušelínová, 50x70 cm
(4)
Doručenie od 11. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Evidence
Prateľná, sivá, ø 100 cm
Doručenie od 11. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Chocolate
Ľanový, 40x150 cm
(6)
Doručenie od 19. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Zebra Silvalin
Deň a noc, taupe, 97x150 cm
(11)
Doručenie od 20. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Roba
Plienky Lil Planet
3 ks, ružové, mušelínové, 80x80 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Zebra Natur
Deň a noc, sivá, 80x150 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
Cam Cam Copenhagen
Detská deka Augusta
Zavinovacia, z bio bavlny, s kvetinovým vzorom, béžová, 120x120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,71 €
s kódom
26,72 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Harry Potter "Hedwig"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 140x245 cm
(9)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Bee Happy
Béžový, s odnímateľným poťahom, 30x50 cm
(2)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, biela, 200x200 cm
(63)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, krémovobiely, 140x245 cm
(9)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Fairytale Unicorn
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(16)
Na sklade
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Polka Dot
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, bodkované, biele/sivé, 135x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
84
85
86
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil