Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 975 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Thermal Sherpa
Napínacia, na dvojlôžko, mikroplyšová, sivá, 185x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Kúpeľňové predložky v súprave Armoni
2 ks, prateľné, WC, sivé, 50x80 cm
(46)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, sivý, 140x245 cm
(2)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Uterák Melange
Froté, z bio bavlny, sivý, 100x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Carli
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, slonovinový, 140x270 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
MSV
Sprchový záves Minimalist
S abstraktným vzorom, biely/zelený, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Tropic
Biely/zelený, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Microvelvet
Zamatový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(26)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Deka Mic
Mikroplyšová, svetloružová, 200x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, WC, svetloružová, 45x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Le Soleil
2 ks, prateľné, svetlosivé, 60x100 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetlosivý, 170x210 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Pléd Ophelia
Prešívaný, z mikrovlákna, svetlosivý, 170x210 cm
(2)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, tmavoružové, 200x200 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, tmavozelená, 90x140 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Restilo
Záves Carli
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, tmavozelený, 140x250 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mijolnir
Vankúš
Na spanie, 80x80 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Vankúš Confort
Do dekoračných vankúšov, 90x25 cm
(3)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-15 % s kódom
Butter Kings
Prestieranie Christmas Deco
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Prestieranie Delicate Green
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s vianočným motívom, 35x45 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Butter Kings
Behúň na stôl Christmas Ride
Bavlnený, s vianočným motívom, 40x140 cm
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, vínovočervený, 140x245 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+13
+14
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko, džersejová, vínovočervená, 120x200 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kelso Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, vínovočervené, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Vintage Surf
Zamatová, s potlačou, 100x180 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Vitamin Sea
Zamatová, s potlačou, 100x180 cm
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Zelená, 60x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlnená, zelená, 90x140 cm
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Terraza
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, zelená, 140x280 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Prestieranie Tiles
Silikónové, geometrické, 33x48 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lilia
Bavlnený, zelený, 180x220 cm
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Terraza
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, pruhovaná, v tehlovej farbe, 140x280 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zanzibar Stripe
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, v terakotovej farbe, 140x183 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Esquisse
Závesný systém tyč, geometrický, v medenej farbe, 140x280 cm
(1)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, džersejová, čierna, 140x200 cm
(2699)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, čierne/béžové, 135x200 cm
(13)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Cabana
Závesný systém tyč, čierno-biely, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, béžové, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, béžové, 17x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, taupe, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, khaki, 17x33 cm
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Mya Tropical Bird
2 ks, závesný systém tyč, modré, 117x137 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Brooke Floral
2 ks, závesný systém koľajnica, s kvetinovým vzorom, modré, 168x183 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
22 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
OYOY Mini
Detské prestieranie Mushroom
Silikónové, 43x35,5 cm
Na sklade
18,70 €
s kódom
22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Melusine
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, bodkovaná/štruktúrovaná, antracitová, 140x240 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Sehlbach
Záves Struktura Uni
Závesný systém tyč, antracitový, 140x245 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Border Collie
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, čiern-obiela, bavlnená, 140x200 cm
(4)
Na sklade
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Christmas Sherpa Penguins
S vianočným motívom, biela, 170x130 cm
Doručenie od 4. 11. 2026
19,04 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
69
70
71
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil