Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 919 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Marbre
Prateľná, WC, textilná, biela/sivá, 45x45 cm
(4)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Gladis
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Amber
S potlačou, svetlosivý, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Icemount
Termo, závesný systém tyč, čierny, 140x260 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, biela/v striebornej farbe, 45x75 cm
(2)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Persane
Umývateľný, z PVC, patchwork, sivý, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Minatis
Prateľná, biela, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Island
Závesný systém tyč, štruktúrovaný, v prírodnej farbe, 140x240 cm
Na sklade
24,14 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Jade
Prateľná, tmavozelená, 45x75 cm
(15)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závesný systém tyč, biela, 400x240 cm
(7)
Na sklade
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená, béžová, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(9)
Na sklade
6,71 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Kelly
Prateľná, WC, biela/sivá/v zlatej farbe, 45x45 cm
(6)
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Plumiss
S potlačou, biely/v petrolejovej farbe, 180x200 cm
(4)
Na sklade
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Joya
Biely/v zlatej farbe, 180x200 cm
(12)
Doručenie od 30. 10. 2026
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Imperia
Prateľná, WC, v petrolejovej farbe, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Yaline
Krémovobiely, 180x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský záves Moonlight
Zatemňovací, závesný systém tyč, s hviezdičkami, ružový, 140x260 cm
(1)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Alma
Závesný systém tyč, s potlačou, béžový, 140x260 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,36 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Jayana
Prateľná, WC, biela/ružová, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Goyave
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s potlačou, biele/taupe, 240x220 cm
(11)
Na sklade
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, WC, biela/v striebornej farbe, 45x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Orbella
Prateľná, čierna/v zlatej farbe, 45x75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,66 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Shana
Závesný systém tyč, z mikrosaténu, tmavomodrý, 140x240 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Persane
Umývateľný, z PVC, patchwork, sivý, ø 160 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
15,39 €
s kódom
18,11 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Atlas
Závesný systém tyč, bavlnený, pruhovaný, v prírodnej farbe, 140x240 cm
(7)
Na sklade
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Porte Bonheur
Na jednolôžko, na patentku, bavlnené, so vzorom mandaly, čierne, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závesný systém tyč, biela, 300x240 cm
(13)
Na sklade
18,61 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Micropolar
Termo/dimout, závesný systém tyč, z mikrovlákna, biely, 135x180 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
15,64 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Atlas
Závesný systém tyč, bavlnený, pruhovaný, v tehlovej farbe/v prírodnej farbe, 140x240 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,99 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, svetlomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Vista
Na jednolôžko, na zips, luxusné, z bavlny renforcé, geometrické, svetlomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, svetlosivý, 30x30 cm
(70)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, tmavosivý, 30x30 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
5,86 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
25,41 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Kuchynská rukavica Line
Bavlnená, zelená, 14x21 cm
Na sklade
13,51 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko/predĺžené, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, tmavomodré, 140x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, tmavomodrý, 40x60 cm
(70)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Osuška Comfort
Froté, bavlnená, tmavosivá, 70x140 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x220 cm
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Statement Stripe
2 ks, s prímesou juty, pruhované, 33x48 cm
(1)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Prestieranie Bistro
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s nápismi, 33x48 cm
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
10,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obrus Charm
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, béžový, 140x270 cm
(1)
Na sklade
81,60 €
s kódom
96 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko/predĺžené, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, svetlomodré, 140x220 cm
Na sklade
Posledný kúsok
75,65 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, hnedý, 30x30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Obliečky Noble
Na jednolôžko, na zips, luxusné, damaškové, pruhované, tmavomodré, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
71,40 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, béžový, 30x30 cm
(1)
Na sklade
5,44 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-15 % s kódom
Södahl
Uterák Comfort
Froté, bavlnený, tmavomodrý, 50x100 cm
(70)
Na sklade
17,76 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Blocks
2 ks, bavlnené, ružové/hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,11 €
s kódom
17,78 € bez kódu
8,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
71
72
73
...
165
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil