Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
8 011 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Annie
Na dvojlôžko/predĺžené, 3-dielne, na patentku, obojstranné, bavlnené, s potlačou, biele/sivé, 240x220 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Native Natural
Deka Hoop
Vlnená, zelená, 140x200 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
56,95 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, v levanduľovej farbe, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
44,20 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Easy Iron Percale
Napínacia, na jednolôžko, perkálová, modrá, 90x190 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-15 % s kódom
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Mikroplyšová, sivá, 130x160 cm
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
23,71 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Natural Stripes
Ľanová, pruhovaná, 70x90 cm
(1)
Doručenie od 19. 11. 2026
45,05 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 140x300 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
47,60 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Lyra
Bambusová, v prírodnej farbe, 100x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto 4 in 1
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, svetloružový, 265x175 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Java
Bambusová, v prírodnej farbe, 140x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
37,40 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Lyra
Bambusová, v prírodnej farbe, 120x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Gardinia
Roleta Lyra
Bambusová, v prírodnej farbe, 90x220 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, tyrkysovomodrý, 50x100 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-15 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Delicate Ornaments
5 ks, modrá
(13)
Na sklade
46,75 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, biele, 2x malý uterák (30x30)
(2)
Na sklade
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-15 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka And Relax
Prateľná, ružová, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,29 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, zamatové, hnedé, 60x100 cm
(2)
Na sklade
25,84 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Lattice Cut
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, luxusné, zamatové, s ornamentmi/štruktúrované, čierne, 230x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
56,10 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Mila Home
Behúň na stôl Prada
S nápismi, 45x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Mikroplyšová, krémovobiela, 150x200 cm
(2)
Na sklade
33,49 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Lemons Lounger
Bavlnená, s potlačou/vtipná, 92x180 cm
(2)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Bing "Hoppity"
Bavlnená, 70x140 cm
(2)
Na sklade
8,35 €
s kódom
9,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Football Stars
Napínacia, na jednolôžko, flanelová, sivá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (3)
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 200x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
31,79 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery obliečok (2)
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Nils
Menčestrový, béžový, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky Floral
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou/4-dielne, na gombíky, nežehlivé, s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 200x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
42,50 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Descanso
Obliečky Fiori
Na dvojlôžko/predĺžené, otvorené, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivé/hnedé, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
94,35 €
s kódom
111 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Bright Football
Napínacia, na jednolôžko, modrá, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Joline
Plastové, 30x44 cm
(2)
Na sklade
4,16 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Butter Kings
Obliečky Plain Muslin
Na jednolôžko, na zips, mušelínové, biele, 140x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
66,30 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Arya
Z mikroflanelu, krémovobiely, 180x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
26,26 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo & Stitch "Clouds"
Do postieľky, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 100x135 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečky Poetine
Na dvojlôžko/predĺžené, na patentku, bavlnené, s ornamentmi, biele/zelené, 240x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
32,21 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečky
Na jednolôžko/predĺžené, s plachtou, zakladacie, luxusné, z bavlny renforcé, v petrolejovej farbe/sivé, 160x220 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Haltona
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 140x280 cm
(2)
Na sklade
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Adria
Do postieľky, na zips, svetloružová, bavlnená, 100x135 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Roleta Forelista
Textilná, antracitová, 45x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Red Gingham
2 ks, ľanové, kockované, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, tmavosivý, 50x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Žinky v súprave Clean
2 ks, krémovobiele, 21x13 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Butter Kings
Utierky v súprave Delicate Green
2 ks, bavlnené, s vianočným motívom, biele, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta So Soft Easy Iron
Napínacia, do postieľky/na vysoký matrac, z mikrovlákna, sivomodrá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
11,39 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Camel
Ľanová, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,34 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Záclony v súprave Lissea
2 ks, voálové, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biele, 45x90 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Uterák White
Vaflový, ľanový, biely, 45x65 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Brushed
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, flanelová, béžová, 90x190 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
16,49 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Essentiel
Hnedý, 40x40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Ski Village
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, modré, 200x200 cm
(2)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
101
102
103
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil