Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 948 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
4 ks, froté, bavlnené, čierne, 2x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+9
+10
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Somerset
Bavlnená, taupe, 32x18 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Cotton House
Obliečky Lorenzo
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Ondine
Závesný systém tyč, geometrický, čierny/béžový, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Batman "The Emblem"
Bavlnená, čierna, 70x140 cm
Na sklade
10,11 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Plachta Polka Dot
Napínacia, na dvojlôžko/na vysoký matrac, flanelová, biela/sivá, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Gingham
Bavlnená, ružová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-15 % s kódom
Filumi
Záves Velto
Dimout, závesný systém tyč, zamatový, béžový, 200x270 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
57,80 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská plachta Fairytale Unicorn
Napínacia, na dvojlôžko, 135x190 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
14,79 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmer plachty (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Gingham
2 ks, bavlnené, žlté, 50x70 cm
(3)
Na sklade
10,54 €
s kódom
12,40 € bez kódu
6,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, béžová, 70x130 cm
(102)
Na sklade
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (5)
-15 % s kódom
HIP
Obliečky Ringhda
Na jednolôžko, na zips, teplé/obojstranné, flanelové, so vzorom mandaly/s potlačou, hnedé, 140x200 cm
Na sklade
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Autumn Check
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, kockované, 135x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
22,44 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Olympe
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, zamatový, antracitový, 140x260 cm
(8)
Na sklade
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Mioli Decor
Dekoračný vankúš Craft
43x43 cm
Na sklade
Posledný kúsok
28,39 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Prestieranie Christmas Fable
S prímesou bavlny, s vianočným motívom, 30x43 cm
Na sklade
7,14 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Filigran
Geometrický, biely, 120x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,66 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Essentiel
Závesný systém tyč, béžový, 140x180 cm
(53)
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Obliečky Dapple Grey
Na dvojlôžko, na gombíky, chladivé, z konopného vlákna, svetlosivé, 200x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
211,65 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Novinka
My House
Pléd Biana
Sivý, 220x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,09 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Södahl
Utierky v súprave Blocks
2 ks, bavlnené, ružové/hnedé, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,11 €
s kódom
17,78 € bez kódu
8,89 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Amari
6 ks, froté, bavlnené, béžové, 4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(46)
Na sklade
Posledný kúsok
45,90 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Počet kusov (3)
-15 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Jurassic World "Trio"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Restilo
Záves Velvet
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, zamatový, tmavosivý, 140x270 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-15 % s kódom
My House
Obliečky Boston
Na jednolôžko, na zips, žakárové, sivé, 140x200 cm
(5)
Na sklade
26,69 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Noura
S prímesou ľanu, možnosť prania, 30x43 cm
Na sklade
8,41 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
JAHU collections
Obliečky Hotel stripe
Na jednolôžko, 3-dielne, zakladacie, pruhované, sivé, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,91 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
Cotton House
Obliečky Lorenzo
Na jednolôžko, na zips, bavlnené, svetlomodré/sivé, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,19 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
9,69 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Blatt
Na dvojlôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, sivobéžové, 200x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,25 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Kyoto Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou/s kvetinovým vzorom, tmavomodré/krémovobiele, 135x200 cm
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
35,70 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Plachta Linen Tales for Bonami
Napínacia, na jednolôžko, s prímesou ľanu, biela, 90x200 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
50,15 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-15 % s kódom
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlnená, pruhovaná, biela/modrá, 90x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
30,94 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Prikrývka Mistral
Celoročná, 220x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Sedák Romane
Z mikrovlákna, na zaväzovanie, 43x43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,84 €
s kódom
24,52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Andrea Simone
Plachta Boxspring
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, svetloružová, 90x200 cm
(83)
Na sklade
24,56 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (7)
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, zelený
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
22,86 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Dekoračný vankúš Pippa
Mikroplyšový, hnedý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,59 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš
S kvetinovým vzorom/štruktúrovaná, 43x43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,74 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Red Gingham
Ľanový, kockovaný, 40x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,64 €
s kódom
38,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Záves Occult
Zatemňovací, závesný systém tyč, ružový, 135x180 cm
(222)
Na sklade
13,09 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
Premium
-15 % s kódom
Kave Home
Záves Mahina
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, béžový, 140x260 cm
Na sklade
Posledné kúsky
62,90 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Tomo
Mikroplyšová, hnedá, 150x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
59,50 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-15 % s kódom
JUNA
Kuchynská rukavica Christmas Fable
S vianočným motívom, tmavozelená, 17x33 cm
Na sklade
11,81 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Mijolnir
Obliečky
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlny renforcé, tmavomodré, 140x200 cm
(41)
Na sklade
Posledné kúsky
27,54 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Lobster
Pruhovaný, červený/modrý, 180x180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,24 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Mikroplyšová, slonovinová, 180x220 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
110
111
112
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil