Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 974 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, ružová, 18x28 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Abstract Faces
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Optic
Geometrický, 45x140 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
My House
Súprava plédu a obliečky na vankúš Plaza
Prešívaná, sivá, 140x220 cm
(12)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Twilight
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s hviezdičkami, fialové, 200x200 cm
(21)
Na sklade
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Songbird
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/ružové, 200x200 cm
(21)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, sivé, 50x70 cm
(21)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bianca
Obliečky na vankúše v súprave Cotton Percale
2 ks, z bavlneného perkálu, 50x75 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Stripe
Na dvojlôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, pruhované, béžové/krémovobiele, 200x200 cm
(18)
Na sklade
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Linear Curve
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, geometrické, čierne/béžové, 200x200 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Larsson Geo
Geometrický, ružový/sivý, 180x180 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Mikroplyšová, svetlomodrá, 150x200 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obliečka na vankúš Joan
Zamatová, s ornamentmi, 60x60 cm
(15)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Marble
S abstraktným vzorom, 40x130 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Súprava plédu a obliečky na vankúš Care
Prešívaná, ružová/béžová, 220x240 cm
(35)
Na sklade
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, svetlozelený, 140x245 cm
(10)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Prikrývka So Soft Hollowfibre
Celoročná, 220x260 cm
(10)
Na sklade
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Hrejivosť (3)
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Art Deco Pearl
Prešívaný, modrý, 220x230 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Minecraft
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, zelená/modrá, bavlnená, 140x200 cm
(10)
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Lilo and Stitch
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, svetloružová, 90x200 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Mikroplyšová, fialová, 130x170 cm
(10)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, žltá, 50x80 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Obrúsky v súprave Jolly
20 ks, papierové, s potlačou, 25x25 cm
(10)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(10)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Zástera Milieu
Ľanová, zelená/modrá
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Eucalyptus
Ľanová, biela/zelená, 45x65 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
JAHU collections
Dekoračný vankúš Stripe
Zamatový, červený, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(10)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Martini
Ľanová, zelená/hnedá, 45x65 cm
(10)
Doručenie od 19. 11. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská deka Football
Mikroplyšová, sivá, 130x170 cm
(32)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Jerry Fabrics
Detská obliečka Lilo and Stitch
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá/fialová, bavlnená, 140x200 cm
(27)
Na sklade
29,50 €
s kódom
36,88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, biela, 160x200 cm
(32)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Pléd Cosy
Mikroplyšový, krémovobiely, 220x240 cm
(32)
Doručenie od 9. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Frozen
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(19)
Na sklade
28,11 €
s kódom
35,14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Perla
Na dvojlôžko/predĺžené, s plachtou, na gombíky, luxusné, s kvetinovým vzorom, biele, 200x220 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, biela/sivá
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Lemons
S potlačou, 43x43 cm
(16)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Pléd Lucile
Zelený, 220x240 cm
(16)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Plachta Basic
Napínacia, na dvojlôžko, bavlnená, sivá, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Mikroplyšová, krémovobiela, 130x160 cm
(16)
Doručenie od 9. 11. 2026
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Enchanted Witchcraft
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, s potlačou, čierne/béžové, 135x200 cm
(13)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave Ada
2 ks, sivé, 14x19 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
17,67 €
s kódom
22,09 € bez kódu
11,05 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Grace Floral Leaf
Na jednolôžko, na gombíky, teplé/obojstranné, flanelové, s kvetinovým vzorom, červené, 135x200 cm
(13)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cuddly
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, svetloružové, 230x220 cm
(13)
Na sklade
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Optic
Geometrická/3D, 43x43 cm
(13)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Södahl
Prestieranie Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(13)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč, čierny, 140x245 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
1
...
12
13
14
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil