Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 971 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, fialový, 30x50 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Plachta Amber
Napínacia, na jednolôžko/na vysoký matrac, džersejová, čierna, 90x200 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (6)
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Zone
Utierky v súprave Classic
3 ks, čierne, 27x27 cm
(48)
Na sklade
13,39 €
s kódom
16,74 € bez kódu
5,58 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Gatto Carino
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(19)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Obliečky LeBonom
Na dvojlôžko/predĺžené, na gombíky, bavlnené, svetložlté, 200x220 cm
(19)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, čierny/sivý, 220x240 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Pineapple Elephant
Záclona Zofia Broderie Anglaise
Bavlnená, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, krémovobiela, 140x229 cm
(15)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Medvídek "Cute"
Do postieľky, obojstranná, na zips, biela, bavlnená, 100x135 cm
(15)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Cuddly
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé/teplé, mikroplyšové, biele, 200x200 cm
(15)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Plachta Light Grey
Napínacia, na dvojlôžko, ľanová, svetlosivá, 180x200 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
148,80 €
s kódom
186 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Prikrývka Carbon Warm
Zimná, 140x200 cm
(15)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na dvojlôžko, z bavlneného saténu, modrá, 140x200 cm
(15)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves White
Závesný systém tyč, ľanový, biely, 140x250 cm
(15)
Doručenie od 19. 11. 2026
97,60 €
s kódom
122 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Dekoračný vankúš Melisse
Béžový/v zlatej farbe, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(9)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Crushed Velvet Diamante
Zamatový, sivý, 45x45 cm
(9)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mila Home
Obliečky na vankúše v súprave Lemons
4 ks, s potlačou, 43x43 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
8,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Baby Cats
2 ks, prateľné, svetlohnedé, 60x100 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Lissea
Voálová, závesný systém tyč, sivá, 140x240 cm
(9)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, sivé, 200x200 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Obliečky Floret
Na dvojlôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, tmavozelené, 200x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Plachta Lina
Na dvojlôžko, bavlnená, modrá, 240x300 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Restilo
Utierky v súprave Louie
10 ks, bavlnené, sivé/tyrkysovomodré, 50x70 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
2,84 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Hugo Frosch
Termofor Classic
Modrý, 1,8 l
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Deka Henry
Mikroplyšová, svetloružová, 170x210 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 16 ks
IHR
Obrúsky v súprave Purple Spring
16 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x42 cm
(9)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Inga Leaf
2 ks, závesný systém tyč, modré, 168x183 cm
(9)
Doručenie od 4. 11. 2026
57,60 €
s kódom
72 € bez kódu
36 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Záves Natural
Závesný systém tyč, ľanový, v prírodnej farbe, 140x250 cm
(9)
Doručenie od 19. 11. 2026
112 €
s kódom
140 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Catherine Lansfield
Obliečky Seersucker
Na dvojlôžko, na gombíky, nežehlivé, krepové, štruktúrované, biele, 200x200 cm
(25)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ginkoblue
Tyrkysovomodrá, 45x75 cm
(44)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Prada
S nápismi, 43x43 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Utierka s formičkou v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnená, hnedá/krémovobiela, 45x65 cm
(12)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Essentials
Vankúš Carbon
Na spanie, 60x60 cm
(12)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Chanel
S kvetinovým vzorom, 43x43 cm
(12)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská plachta Frozen
Napínacia, na jednolôžko, bavlnená, s potlačou, ružová, 90x200 cm
(12)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, hnedý, 140x240 cm
(12)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
3 ks, bavlnené, béžové, 50x70 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
4,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Wisteria
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, s kvetinovým vzorom, biele/fialové, 200x200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Utierka Hot dog
Bavlnená, 50x70 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Deka Waffle
Bavlnená, sivá, 130x170 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Axel
Z mikrovlákna, béžový, 260x280 cm
(36)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Detská obliečka Fairytale Unicorn
Na jednolôžko, obojstranná, na gombíky, ružová, 135x200 cm
(16)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Geometry
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Marble
S abstraktným vzorom, 45x45 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Záves Kierra
Dimout, závesný systém tyč/závesný systém koľajnica, béžový, 140x270 cm
(21)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+10
+11
+ Spôsob uchytenia (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Roses
S potlačou, 45x140 cm
(21)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Minimalist Cushion Covers
Obliečky na vankúše v súprave Yellow Tree
4 ks, 45x45 cm
(22)
Doručenie od 15. 12. 2026
31,12 €
s kódom
38,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Záves Bamboo
Do dverí, bambusový, zelený, 90x200 cm
(87)
Na sklade
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Panazio
WC, biela/zelená, 45x45 cm
(17)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
14
15
16
...
167
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil