Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Textil
...
Kategórie
Textil
Textil so zľavovým kódom
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Závesy a záclony
Kúpeľňový textil
Kuchynský textil
Rolety a žalúzie
Poťahy na sedací nábytok
Záhradný textil
Detský textil
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Dostupnosť
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
7 946 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Sofa
S páperovou výplňou, do dekoračných vankúšov, 30x50 cm
(7)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Pat a Mat
Bavlnená, 70x140 cm
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Ariel
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na jednolôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, sivé, 135x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Pléd Kingsley
Prešívaný, zamatový, modrý, 220x220 cm
(7)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Detský záves Petite Princesse
Závesný systém tyč, ružový, 140x260 cm
(7)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňové predložky v súprave Bati
2 ks, prateľné, béžové, 50x80 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Andrea Simone
Vankúš Carezza
Na spanie, 90x70 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Artchic
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s ornamentmi, 40x40 cm
(7)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S baránkom, červená, 130x170 cm
(7)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Zástera Dramatic Floral
Bavlnená, ružová/sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská obliečka Mickey "Hello"
Na jednolôžko, obojstranná, na zips, modrá, bavlnená, 140x200 cm
(7)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(7)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, šalviový zelený, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Oursons
Plastové, s vianočným motívom, 28,5x44 cm
(7)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Prikrývka Light
Detská , letná, 90x130 cm
(7)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Závesy v súprave Damask Jacquard
2 ks, závesný systém tyč, damaškové, s ornamentmi, sivé, 168x183 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
45,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 50x100 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dekoračný vankúš Cuddly
Mikroplyšový, svetlomodrý, s odnímateľným poťahom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky So Soft Easy Iron
Na dvojlôžko, na gombíky, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Záclona Vahine
Voálová, závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, biela, 140x280 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Merveille
Plastové, 28,5x44 cm
(7)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Pléd Meadore
Svetlosivý, 170x210 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Mila Home
Obliečka na vankúš Christmas
S vianočným motívom, 45x45 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obliečka na vankúš Delicate Greens
55x55 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlnená, biela, 100x180 cm
(7)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Little Snowdrops
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(7)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Khaki, bavlnená, 15x21 cm
(7)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Svetlosivý, 50x100 cm
(7)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obliečky Meadowsweet Floral
Na dvojlôžko, na gombíky, obojstranné, pruhované/s kvetinovým vzorom, biele/modré, 200x200 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bébé Douceur
Podbradníky v súprave Gauge
2 ks, mušelínové, sivé, bodkované
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
3,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Kúpeľňová predložka Brick
Modrá, 50x80 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Linen Tales
Obliečka na vankúš Linen Tales for Bonami
S prímesou ľanu, 70x90 cm
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
Mila Home
Dekoračný vankúš
Žltý/biely, s odnímateľným poťahom, 43x43 cm
(7)
Doručenie od 15. 12. 2026
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Obliečka na vankúš Blue Fog
Ľanová, 50x70 cm
(7)
Doručenie od 19. 11. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Gardinia
Záves Dimout
Zatemňovací/termo, závesný systém tyč, vínovočervený, 140x245 cm
(7)
Doručenie od 9. 10. 2026
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tmavozelený, 140x240 cm
(7)
Doručenie od 16. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (5)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, červené, 50x70 cm
(7)
Doručenie od 9. 11. 2026
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Universe of Sleeping
Vankúš Sofa
S páperovou výplňou, do dekoračných vankúšov, 40x40 cm
(13)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť vankúša (5)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Bonami Selection
Obliečky Blossom
Na dvojlôžko/predĺžené, na zips, luxusné, z bavlneného saténu, s kvetinovým vzorom, hnedé, 200x220 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Good Morning
Detská obliečka Unilove
Predĺžená, otvorená, ružová, 140x220 cm
(13)
Na sklade
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera
Bavlnená, sivá
(13)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mijolnir
Obliečky Alisa
Na jednolôžko, na gombíky, luxusné, z bavlneného saténu, tmavozelené, 140x200 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
HIP
Plachta Cotsat
Napínacia, na jednolôžko, z bavlneného saténu, modrá, 90x200 cm
(13)
Doručenie od 26. 10. 2026
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 110x160 cm
(13)
Doručenie od 16. 10. 2026
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Mikroplyšová, zelená, 130x170 cm
(14)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Záclona Meadowsweet Floral
Závesný systém tyč/závesný systém lankový systém, s kvetinovým vzorom, biela, 140x137 cm
(14)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
1
...
19
20
21
...
166
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Kuchynský textil
Závesy a záclony
Koberce a rohožky
Textil do spálne
Vankúše
Deky
Kúpeľňový textil
Detský textil
Záhradný textil